0
clear
  • EHDIS Автомобил Реле 4 Pin 12v 40amp Spst Модел Бр.: JD2912-1H-12VDC 40A 14VDC, Автоматски Прекинувачи & Почеток,Пакет на 5
  • -20%
  • -20%
EHDIS Автомобил Реле 4 Pin 12v 40amp Spst Модел Бр.: JD2912-1H-12VDC 40A 14VDC, Автоматски Прекинувачи & Почеток,Пакет на 5

EHDIS Автомобил Реле 4 Pin 12v 40amp Spst Модел Бр.: JD2912-1H-12VDC 40A 14VDC, Автоматски Прекинувачи & Почеток,Пакет

DEN 335.76

Износ
Това е достапна

Бренд нови тешки 4-prongs SPST релеи.Користите дополнителна Реле Подигнат, или женски Crimp Конектори.Висок 40 A серпентина капацитет - во можност да се справи со оние висока тековните апликации со леснотија.Пакетот Вклучува : 5 x 40 A 4-Pin 12 V Возило Релеи.Механички живот од 10.000+ циклуси.Објектот Пакет Количина : 5.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Спецификација : електронски пулсот реле модел GRV801, номинална моќност напон #1 AC220 V #2 DC12 V #3 AC / DC24 V48 V #4 AC / DC11

Нови Гориво Пумпа Отсечени Реле за Kawasaki Мазга KAF620 KAF450 3020 3010 2520 2510 2500 1000 Замени # 270341053 Нови Гориво Пумпа От

Please wait...