0
clear
  • K&N Пропустливи Филтер за Воздух/Издише: Високи Перформанси, Премиум, Перат, Замена на Моторот Филтер: Прирабница Дијаметар: 0.375 Во, Филтер Висина: 1.75 Во, Прирабница До
  • -20%
  • -20%
K&N Пропустливи Филтер за Воздух/Издише: Високи Перформанси, Премиум, Перат, Замена на Моторот Филтер: Прирабница Дијаметар: 0.375 Во, Филтер Висина: 1.75 Во, Прирабница До

K&N Пропустливи Филтер за Воздух/Издише: Високи Перформанси, Премиум, Перат, Замена на Моторот Филтер: Прирабница

DEN 492.24

Износ
Това е достапна

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Пред подмачкана и изграден со едноставни менгеме на дизајн.Стеги директно врз метални или пластични цевки.ШТЕДИ ПАРИ : K&N висок проток замена филтри за воздух ќе те спаси $250 повеќе од 10 години, преку избегнување расположливиот филтри.КОНСТРУИРАН МОЌ : State-of-the-art филтрација медиумите овозможува до 50% повеќе струење од расположливиот хартија, филтри за да се зголеми моќта и забрзување.Овие разноврсна филтри се изградени со ултра-силна моделирани свитливи гума фланши кои се апсорбираат вибрациите и се овозможи безбедна прилог.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направена во Америка.НИСКА ОДРЖУВАЊЕ ДИЗАЈН : 50,000 милји пред првиот чистење под нормални автопат условите на возење.Перат и еднократно филтер.НЕ-КАВГА ГАРАНЦИЈА : 1 Година Ограничена Гаранција.Достапни во круг, конусни (конус-стил), и овална дизајни, K&N нуди илјадници менгеме на филтри во мноштво форми и големини кои се грижиме за многу прецизни апликации.СВЕТСКА КЛАСА на ЗАШТИТА : Туркање на границите на моторот заштита од страна на заштита на вашиот мотор од штетни загадувачи.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Користење на перат, обновливи производ помага во намалување на замена отпад.Страната се приспособува на 3/8 да 1/2 инчи цевки.За разлика од расположливиот хартија, филтри кои мора да бидат често се заменува, K&N Филтри за Воздух се перат, еднократно, и конструиран да трае за животот на вашето возило.K&N Универзална Менгеме на Филтри за Воздух се произведени за широк спектар на апликации и уникатни филтрација потреби.Хром-обложено челик врвот и база.К&N филтер ќе трае подолго од 10 филтри за еднократна употреба.Затнат или валкани филтри за воздух може да го намали вашето возило е забрзување до 10%.Доверливи на тркачката патека—направени за вашето возило.Еден од најлесните и повеќето ефективни надградби за вашиот возило, за брзи перформанси добивки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

• Стручна поддршка на корисниците во секое време.Филтер за воздух компатибилен со Kohler Храброст XT6 XT7 сер

Надградба на Перформанси : PHILTOP Автомобил, Мотор Филтер за Воздух дава чист воздух на моторот за да се сп

Замена за 792040 691753 224815 496116 795259 Замена за Квантниот 6 HP и Вертикална 5 HP 6.75 HP Моторот.Замена за 127700 128700 129700 120

КРАЈНАТА ДОЛГОВЕЧНОСТ : 10Година / Милиони Миле Ограничена Гаранција ги штити за животот на вашето возил

10 Дијаметар.Црн Финиш 3 5 Висина.Алуминиум Домување Материјал.ПроFlo Серија.одговара тип : Возило се Специ

Докажано перформанси.Прецизност изграден.Голема Р единствена ПроПолнење лента ќе знаете кога е време д

ЗАБЕЛЕШКА : за Полнење е за Hitachi тип ignitions НЕ Мицубиши тип.Ве молиме проверете кој вид палење имате пред д

【Филтер за воздух Замена за】 : 2793261208, 01404099 【Одговара за】Субару Робин EX27 EX30 филтер за воздух елемент.Ви

Повисоки) Филтер И Предfilter / Дожд Sock исто Така Достапни.Вграденво Жило Конус Насочува Воздух без Пробле

Помага да се прошири перформанси.Заштита од нечистотија.Подобрување на гориво километражата, се Препор

Marquis Злато / Р.В QG.Marquis Platinum QG EFI.Одговара тип : Универзална Одговара.Пакет Димензии : 4.191 L x 26.593 H x 17.399 W (сант

КОМПАТИБИЛЕН со Jeep Cherokee 2.4 L 20142018, Cherokee 3.2 L 20142018 Го ЗАМЕНУВА ACDELCO A3308 C, CHRYSLER 52022378 АА, 52022378 AB, ФРАМ CA11877, PUROLATOR A3

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ : Користење на перат, обновливи производ помага во намалување на замена отпад.НЕКАВГА ГА

Материјал : Памук Газа Медиуми Filter / Гума Рамка.Овие филтри не се бара нафта, па тоа не се заглави на ваши

Производителот гаранција може да не се применува.Оригиналниот Blue Print Филтер За Воздух.Лесна инсталациј

【Совршена замена】 На филтер за воздух е совршена замена за оние застарени доза систем, им даде на вашио

【Возило Fitment】Компатибилен со Chrysler 300 20112020 3.6 V6 L; За Dodge Полначот 20082020 3.6 V6 Л 【Спецификација】Црна Филтер

Компатибилен со 2017 Може да Сум и : Одметник X3 900, Одметник X3 XRS 900, Одметник X3 XDS 900, Одметник X3 Турбо 900...

ФРАМ филтри за воздух стапица нечистотија и штетни честички да ги задржи од внесување на вашиот мотор.Ф

КОМПАТИБИЛЕН со Хонда Спогодба 1.5 L 20182021 Го ЗАМЕНУВА ACDELCO A3417 C, ФРАМ CA12290, ХОНДА 172206 A0A00, PUROLATOR A21447, WIX WA10813 ПО

Филтер За Воздух Почиста Елемент 3 Месеци Гаранција.Ние силно препорачуваме споредување на објавена сл

OE квалитетот значи дека нашите производи се во согласност токму со исти технички и спецификации за квал

Практичен додаток одговара за ES350 20072013 Висококвалитетна ABS материјали, цврсти, отпорни на корозија и изд

Одговара : Хонда CRF250 R 0409, CRF 250 X 0413, CRF450 R 0308, CRF450 X 0513 Конкуренцијата offroad филтри за воздух произведени во Хо

Обезбедува 2 X моторот заштита.Чист воздух филтер подобрува протокот на воздух и да го спречува нечистот

Нов филтер за воздух овозможува подобар мотор заштита и подобрени перформанси.Се зголемува струење и к

▼ Спец : 10.47" (Должина), 6.22" (Ширина), 1.1" (Висина); Четирислој ткаенина (Еден Слој Јаглерод) ; инструкции за Ин

НЕКАВГА ГАРАНЦИЈА : 1 Година Ограничена Гаранција.Достапни во круг, конусни (конусстил), и овална дизајни

Please wait...