0
clear
  • 8x10 Претходно Подготвени се Протегала Платно Слика за Деца | Custom тема | Роденденски Подарок Emoji Тема | Виртуелен Боја Партија корист | DIY
  • -20%
  • -20%
8x10 Претходно Подготвени се Протегала Платно Слика за Деца | Custom тема | Роденденски Подарок Emoji Тема | Виртуелен Боја Партија корист | DIY

8x10 Претходно Подготвени се Протегала Платно Слика за Деца | Custom тема | Роденденски Подарок Emoji Тема

DEN 311.76

Износ
Това е достапна

Големина – 8 x 10 Инчи.Ова платно поставено дава одличен квалитет во голема вредност.Секој памук патка платно е акрилик титаниум тројно се подготвуваат со киселина-слободен големината.Идеален за на доградба на акрилни или маслени, секој платно се протегала и назад захефтана на 5/8" печката сушени дрвена рамка.Висок квалитет на печатење на платно ќе ви даде јасни Црна контурите да се во боја.Ова е подготвен да се откажам платно може да биде обоен со некој без какво било претходно искуство.Тоа е совршен подарок за секој љубител на Уметноста.Тоа може да биде Роденденски подарок, се Врати подароци, Божиќ подарок или може да се купи само за себе????Пакет Contents8x10 Претходно Подготвени се Протегала Платно Боја мешање водич Примерок слика.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Please wait...