0
clear
  • Гого squeeZ Органско Овошје во движење Различни Пак, Apple/Банана/Јагода, 3.2 оз. (12 Пошта) - Направени од Органски Јаболка, Банани & Јагоди - Глутен Бесплатна Ужинка - Орев & М?
  • -20%
  • -20%
Гого squeeZ Органско Овошје во движење Различни Пак, Apple/Банана/Јагода, 3.2 оз. (12 Пошта) - Направени од Органски Јаболка, Банани & Јагоди - Глутен Бесплатна Ужинка - Орев & М?

Гого squeeZ Органско Овошје во движење Различни Пак, Apple/Банана/Јагода, 3.2 оз. (12 Пошта) - Направени од

DEN 392.40

Износ
Това е достапна

ОРГАНСКИ APPLESAUCE НА движење : Unsweetened органски applesauce пошта изработени од 100% овошје (јаболка, банани и јагоди) без висока фруктоза пченка сируп, без додадени бои, или вкусови и без додаден шеќер* (*Не ниско калории храна.Види исхрана факти за шеќери и калории содржина.).РАЗЛИЧНИ ПАКЕТ НА МАСОВНО ЗАКУСКИ : Акции со овој пакет од 12 3.2 унца Гого squee Z Органско Овошје во движење, (6) на Apple Јаболко, (3) Јаболко, Банана, и (3) на Apple Јагода unsweetened applesauce пошта е кујната провизии безбедно (не бара ладење).ОСЛОБОДЕНИ ОД ГОЛЕМИ АЛЕРГЕНИ : Орев слободни, млечни слободни, и глутен слободни вегански оброк во преносни, BPA-free squeezable applesauce пошта.USDA Органски Сертифицирани, Кошер Заверена и Не-ГМО Проектот Потврдена со масти 0g и 8-11% Дневна Вредност на влакна по 1 торбичка служат.ДЕЦА ЗАКУСКИ повторно направени од!.Гого squee Z Органско Јаболко, Банана и не само добро, тоа е добро за вас.Децата ќе го сакам вкусен комбо на USDA сертифицирани органски банани и јаболка, и ќе љубов дека тоа е удобен, здрав оброк дека е лесно да се земе во движење.Со Гого squee Z Органско Јаболко, Јагода, можете да го вкусат добро и ништо друго.Едноставни и вкусни, има нешто посебно во врска органски јагода applesauce.On-the-go погодност го прави добар нешто дури и подобро. * Не ниско калории храна.Види исхрана факти за шеќери и калории содржина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Please wait...