0
clear
  • Kasa Smart Крушка, Dimmable Боја Менување Сијалица Работа со Алекса и Google Дома, 1000 Lumens, CRI 88+, A19, 11W, Амазон CFH&FFS, 2.4 Ghz WiFi само, Без Хаб е Потребно, 2-годишна Гаранција, 1-Pack (KL135)
  • -20%
  • -20%
Kasa Smart Крушка, Dimmable Боја Менување Сијалица Работа со Алекса и Google Дома, 1000 Lumens, CRI 88+, A19, 11W, Амазон CFH&FFS, 2.4 Ghz WiFi само, Без Хаб е Потребно, 2-годишна Гаранција, 1-Pack (KL135)

Kasa Smart Крушка, Dimmable Боја Менување Сијалица Работа со Алекса и Google Дома, 1000 Lumens, CRI 88+, A19,

DEN 551.76

Износ
Това е достапна

Multicolor и Авто Бела : Dimmable 16 милиони бои и 1000 lumens топло да се излади белци(2500 K-6500 K).Поставите вашиот сијалицата автоматски да ја прилагодите нејзината температура на бојата за да одговара на природна светлина модели од утро до мрак.Истражуваат бескрајни осветлување можностите да се создаде вашиот омилен светлосни ефекти за сè, од една вечера да доцна вечерта студиска сесија.Одлично за празник украси.Гласовна Контрола : Се hands-free контрола на вашиот светла со вашиот глас преку Алекса или Google Асистент.Совршен за времето кога твоите раце се полни или со внесување на некоја темна соба.Далечински Управувач и Далеку Режим : Контрола на вашиот паметен сијалица од секаде со вашиот паметен телефон со користење на слободни Kasa smart app (i OS, Android); Слабо, вклучете или исклучете или промена на боите на сијалица од далечина на дофат на вашите прсти.Овозможи 'далеку mode' за произволно да го вклучите и исклучите да трик потенцијал натрапниците.Енергија Следење и Распоред : Следење во реално време на енергија употреба.Се вози по потрошувачка на енергија, без губење на квалитет (60 W еквивалент).Користете тајмер или распоред за да го поставите вашиот светла автоматски да го вклучите и исклучите кога сакате, како будење со мека сјај во утринските часови со изгрејсонце форумот.Доверлив и Сигурен : Kasa е доверлив од над 7 Милиони корисници.УЛ уверение за безбедност употреба. 2-годишната гаранција.Бараат 2.4 GHz Wi-Fi мрежа.FFS Поддршка : Со Алекса е Фрустрација-Слободен Поставување, поставување на TP-Link smart home уреди е толку Едноставно како Приклучување Нив.Можете да ја моќта на вашиот KL135 право надвор од кутијата и да почне контролирање со Алекса неколку секунди подоцна.Стил : 1-Пакет.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

250 Вати замена со користење само 32 Watts (3000 lumens).Номинална да трае 22 години врз основа на 3 часа дневно корис

LED светилка 96 број на парчиња (парчиња).Прозрачна флукс од 2000 година (lm).Зрак агол 100 (степени)...

Заштеда на енергија—светлина е мека и пријатна, не е премногу светла, ниту премногу dimmable,ви овозможи пр�

(Пакување од 4)Должина : 31mm(1.25"); Боја : зелена; Работен напон : 10 V~30 V(вклопува 12 V / 24 V возила); Тековните : 0.15 A;

Сијалица База : G4 / G9;Димензија : G4 : 16 X54 MM;G9 : 16 X62 MM.Светла Боја : Топло Бела / Кул Бело,.Wattage Опсег (W):5...

За користење со WAC 500 серија стакло нијанси.Одберете 900 серија приврзоци може да се користи со ова ДОВЕДЕ

Овој предмет : Гроздобер candelabra LED сијалица со E12 база, 2 W Кул бело 60006500k боја температура со 200lm, 80 RA CRI и 360°п

Главно се користи за декорација цели, убаво дизајниран и модерен.Може да се користи за затворен осветлу�

Lumens : 1650 Животот Часови : 25,000 Зрак Агол : 230 степени.База : Медиум (E26).УЛ одобрен за влажна локација.Оваа dimmab

Спецификација : .База : E27 / E14 Вати : 10 W / 20 W / 25 W / 30 W.Количина на Led диоди : 36 LEDs / 72 LEDs / 96 LEDs / 138 LEDs.Сертификациј

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Tantalum Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат

Заштеди до 90% на вашата енергија бил со замена на 40 Вати g4 халоген сијалица со нашите 5 Вати G4 LED.Инстант з�

ГРОЗДОБЕР СВЕТ LED СИЈАЛИЦА 7 W (замена за 40 W), 2200k Мека Бела Боја, 450 Lumens на Излез, E26 База, Dimmer Компатибилни, �

1 Извор на светлина : КОЧАН 2 Боја : кул бела / топло бела 3 ЦИРА : 85 4 Моќност : 30 W / 50 W / 70 W / 100 W / 150 W 5...

ЗАЧУВАЈТЕ ДО 85% НА ВАШАТА ЕНЕРГИЈА СМЕТКА – Енергетски ефикасни 9 вати LED светилки да го замени вашиот 60 �

2Вати Lumiled Led Сијалица, го заменува вашиот блескаво 20 вати Цевка светилки, ПРЕДВОДЕНА Филамент гроздобер

Кога се работи, тоа удари од топол воздух, обемот на воздухот е нежна, греење, ефикасност е на високо ниво

Со комплетен сет на инсталација делови и прибор, стандардот база ви овозможува лесно да го инсталирате �

Изборот на светлината од низок до висок, како сакаш, тоа е совршено осветлување за спиење, одмор или чита

Животниот Век : 30.Пакет : 4 Пакет на par20 led светилки бел ден бело.Лумен : 600lm.Еквивалент : 50w60w par20 халоген сија

EENERGY ЕФИКАСНОСТ Стандард A19 форма, 9 W LED сијалица потрошувачка за да се произведе 806 lm со боја temp мека бела

✔ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ LED Светилки со Вжарено,E12 Candelabra База,AC 110 V,со Заштита од Преоптоварување,Крато

▎ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ ▎ Овие E17 база DIMMABLE(Употреба на LED компатибилен dimmer / Triac Dimmer) LED Светилки дизајнира�

Осветлуваат секоја соба во потполност со МОБ е ултрасветли LED комунални светлина.Овој исклучително све�

Please wait...