0
clear
  • Safavieh Кембриџ Колекција CAM123G рачно изработени Марокански Премиум Волна Област Килим, 8' x 10', Сина / слонова коска
  • -20%
  • -20%
Safavieh Кембриџ Колекција CAM123G рачно изработени Марокански Премиум Волна Област Килим, 8' x 10', Сина / слонова коска

Safavieh Кембриџ Колекција CAM123G рачно изработени Марокански Премиум Волна Област Килим, 8' x 10', Сина /

DEN 1850.40

Износ
Това е достапна

100% Волна.Safavieh е Кембриџ Мароко Килим со 200+ клиент осврти.Домот око-фаќање на геометриски Мароко дизајн.Рачно изработени од премиум волна со памук поддршка за дополнителна издржливост.Сложена високо-ниски моделот за убаво текстура изгледаат и се чувствуваат.Медиум 0.5-инчен куп висина.Работи добро со современа, преодни и современи стилови на décor.За над 100 години, Safavieh е доверлив бренд, изработка на килими со највисок квалитет со неверојатен стил.За мали до средината на големината на просторот за живеење, 5' x 8' килим прави соба изгледаат и се чувствуваат повеќе пространа.За среден - голем-димензии дневна соба, 8' x 10' или 9 x 12 обезбедува максимална удобност underfoot и додава дел и рамнотежа.За спалната соба, 5' x 8' килим е идеален за целосна или твин големина на кревет, а 8' x 10' или 9' x 12' килим работи добро со кралот или кралицата на големината на креветот.Користете 5 "x 8' правоаголна килим во помали јадење области со маса и 4 – 6 столици.Користете 8' x 10' или 9' x 12' килим во поголем јадење области со маса и 6 – 8 столчиња.Големина : 8' x 10' | Item Облик : Правоаголни | Боја : Сина/слонова коска класичен геометриски дизајн и сугестивна плочка модели гравирани во Кембриџ Килим колекција даваат изглед на храбар софистицираност во соба décor.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Согласност Глобалната Трговија Југозападниот Мајчин Американски Индијански Тркач Област Килим Слонов

32 мл., 100% најлон лице.Duragon латекс поддршка за траен и подолготрајни производ.Машина направени во САД.НеПр

Едноставно ја фрли целата мат во машина за перење, се мијат ладно, висат да се исуши или да се исуши стано

Transitionally дизајниран, овие килими може да се интегрира во било која современа, модерна, традиционално, или

затворете ги Очите И се Лежи На Ќебе.100% Еколошки Корални Руно се Чувствува Супер Меки И Нежни Во Текстур�

Рециклиран поддршка држи акцент килим од лизгање.Surged граници за дополнителна издржливост.Машина перат

Најпосле, не мора да потрошат мало Богатство за сопствени убава килим кој додава вистинска елеганција и

100% најлон тепих.Непропадна рециклирани винил поддршка.Машина перат.Големина : 30"x72".Тежина : 5 Кг.За сите о

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

????Украсете го Вашиот Дом — Повеќе од било што друго, површина тепих се уметност за вашиот подови.Дури и �

ЗАБАВА ДИЗАЈН СО КОЛОРИТНА ПАЛЕТА : апстрактот се вртат дизајн на Поздравниот Adja килим колекција каракт

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Машина За Миење.Енергична екипа бои 30 инчи x 72 инчи 100 проценти најлон лице.Непропадна рециклирани поддр�

32 мл., 100% најлон лице.Duragon латекс поддршка за траен и подолготрајни производ.Машина направени во САД.НеПр

Нови и иновативни едно парче машина перат килим со поддршка слој во прилог.Ова удобно да ги расправаме н

Материјали Меки Удобно 100% ployester врвот,Не се Лизга подлога, Мемориска Пена.Дизајн Лесно апсорбира вода, П�

Машина За Миење 32 унци лице тежина.Машина перат.Енергична екипа бои.Serged рабови.Совршен за секоја соба.По

ПРИЈАТНА Или совршен стави дома под кафе на маса, мал јадење сет, во кујна, или entryway, нуди луксузен удобно

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

32 мл., 100% најлон лице.Duragon латекс поддршка за траен и подолготрајни производ.Машина направени во САД.Непр

Ве молиме овозможи на толеранција и на 1" за мерење.На сопственинаправи патосници додадете повеќе забав�

Please wait...