0
clear
  • Азотен Изразат ML1000 Серијата 5-10 psi Carbureted Плоча Систем со 10 кг. Шише
  • -20%
  • -20%
Азотен Изразат ML1000 Серијата 5-10 psi Carbureted Плоча Систем со 10 кг. Шише

Азотен Изразат ML1000 Серијата 5-10 psi Carbureted Плоча Систем со 10 кг. Шише

DEN 8999.76

Износ
Това е достапна

6061 T-6 spraybarless палка плоча.Aircra нозе квалитет челик плетенка црева и 12 на нозете не ' рѓосувачки челик плетенка D-4 feedline.Нерѓосувачки челик шише загради.Nickle галвански елементи. 50-250 тркала коњски сили.Азотен Изразат Серијата Carbureted Плоча Систем (5-10psi) Систем со 10 фунти за Шише придобивки од годините на истражување и развој направени ader во азотен светот, но по цена дури и најпознатите буџет-ограничени racer може да си ја дозволи.Само основите, не важничене, само цврста изведба во рок дното цени.Jetting од 50-250 коњ моќ.Ова ќе го надмине било која друга 250 коњски сили carbureted полнење на пазарот, гарантирано да направи 250 тркала коњ моќ.Поголемиот дел од своите конкуренти ветување 250 коњски сили, но само произведуваат 160 тркала коњски сили!Ако сте сериозни азотен junkie со помал буџет, NX Express е она што сте биле на чекање за!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Азотен Систем со 10 кг.Број На Модел : 2042110 Објектот Пакет Димензија : 28.0" L x 11.0" W x 10.0" H Точка Пакет Тежина : 20

Please wait...