0
clear
  • Медина-Fes Мароко Pouf - рачно изработени Footstool подложка за нозе-Круг и Големи Faux Кожа Покрие-Класичен и Практични Складирање Отоманската -Егзотично Décor за Вашиот Прост
  • -20%
  • -20%
Медина-Fes Мароко Pouf - рачно изработени Footstool подложка за нозе-Круг и Големи Faux Кожа Покрие-Класичен и Практични Складирање Отоманската -Егзотично Décor за Вашиот Прост

Медина-Fes Мароко Pouf - рачно изработени Footstool подложка за нозе-Круг и Големи Faux Кожа Покрие-Класичен

DEN 959.76

Износ
Това е достапна

ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ и РЕЦИКЛИРААТ : Скриени складирање за да се намали метежот, на pouf е 21.6 инчи во дијаметар и 11.8 инчи во висина.И тоа е unstuffed, така што може да се рециклира, повторна употреба, и работи со стари крпи, поли пополни, меур пак, памук вата, ткаенина остатоци, крпи, прекривки, што се користи за облека, перница.КОМФОРНИ и ИЗДРЖЛИВИ : Направен од висок квалитет на СТП кожа.Медина-Fes pouf е дизајниран да се одржи 220 кг Овој силен и издржлив материјал совршено, има форма, лесно е да се чисти withstands секојдневна употреба.Оваа pouf има трајни патент, лесен за отворање и затворање.Тоа е скриено, па вие не се грижите за било гребнатини на вашиот кат.ЕГЗОТИЧНИ АМБИЕНТ : Мароко pouf е разновиден мебел кој акценти на вашиот простор за живеење со романтична и шарени Арапскиот стил.Тоа може да ви обезбеди егзотични допир во вашиот живот.Ставете неколку од овие практични и удобни османлиите во салата, спална соба, од фонтана во дворот или во вашата зимска градина среде портокал дрвја и богатата bougainvillea и споделување на егзотични амбиент со вашето семејство и пријатели.КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : Инспириран од најпознатите Мароко отоманската во Morroco , Медина-Fes е посветена на обезбедување на подобро Мароко poufs .ние користи синтетички кожа faux кожа која не само што го задржува извонредна класичен Fes дизајн ,но исто така ефикасно да го елиминира одвратен мирис од вистинска кожа. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сме толку сигурни со квалитетот на нашите производи и ние сме толку сигурни дека ќе љубов Медина-Fes pouf.Но, ако за било која причина, не сте задоволни со овој производ, контактирајте со нас за замена или целосна наплата!Само кликнете ужива купување целосно ризик бесплатно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Ткаенина.HANDWOVEN BOHO ДИЗАЈН : Нашиот рачно изработени poufs се стручно се дизајнирани и направени со користењ

Маракеш Галерија Плоштадот Османлиите : Направен од 100% автентични Кожа рачно изработени Марокански По

Мерења : 20 инчи дијаметар x 15 инчи висина од 50 cm x 38 cm 100% Рачно Изработени & РакаStitched 100% Вистински Кожа.Без х

Волна.HANDWOVEN BOHO ДИЗАЈН : Нашиот рачно изработени poufs се стручно се дизајнирани и направени со користење на

Различни стилови може да се меша заедно за да се создаде пријатна простор за живеење, и седиште или подл

Памук,кадифе.Ставете лента на врвот за екстра простор порција овошје.Може да се користи како дополнител

Памук.HANDWOVEN BOHO ДИЗАЈН : Нашиот рачно изработени poufs се стручно се дизајнирани и направени со користење на

Тапациран со Мулти Боја Јута, Памук.Изградена со користење Јута, Памук, Стиропор Пополнување.Густа поли

Ткаенина.HANDWOVEN BOHO ДИЗАЈН : Нашиот рачно изработени poufs се стручно се дизајнирани и направени со користењ

Please wait...