0
clear
  • Жешко Тенџере 4.5 L Отстранлив Жешко Тенџере со Скара, 2200W 16.5 ft Separable Shabu Жешко Тенџере Со Електрична Внатрешна И Надворешна корејски СКАРА без чад Скара лепи За Собири
  • -20%
  • -20%
Жешко Тенџере 4.5 L Отстранлив Жешко Тенџере со Скара, 2200W 16.5 ft Separable Shabu Жешко Тенџере Со Електрична Внатрешна И Надворешна корејски СКАРА без чад Скара лепи За Собири

Жешко Тенџере 4.5 L Отстранлив Жешко Тенџере со Скара, 2200W 16.5 ft Separable Shabu Жешко Тенџере Со Електрична

DEN 3047.76

Износ
Това е достапна

➤【Коло Безбедност Дизајн】 : врз Основа на принципот на електрична безбедност, на грил тавата областа во близина на моќ чашката е ниска температура област, каде што се користи за чување на скара зрели месо, Иако тоа трае до дел на скара простор, тоа ја зголемува безбедноста на електрична енергија. ➤【Двојна Температура】:2200 W Независна температурна контрола за скара и жешко тенџере посебно, само да уживаат и да се добие контрола готвење оган на скара или жешко тенџере како вашата желба. ➤【Separable Уред】:Специјално дизајнирани separable жешко тенџере, на која жешко тенџере скара и база може да се одвои, што го прави многу полесно да се мијат по употребата. ➤【Ефикасно Греење До】:Ефикасно греење канал за пан и жешко тенџере на 2200w, што го прави возможно да се загреваат во толку краток 8 секунди, нема потреба за долго да чекаат пред еден банкет. ➤【Перат Скара Фах】:Медицински камен не-стап материјал, нема да се земе многу време да се чисти и мие имено избришете ја со мека крпа, што го работат после оброк многу полесно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

[Избегне Скапи Поправка Сметка] Оваа Samsung Галакси S20 Екран заштитник е тројно на сила на општиот алтернат

Компатибилен Со Повеќе Домашни И Увозни Волан Тркала Вклучувајќи Навалите И Telescoping Модели.SAE и Метрички

За ЕДЕН Поединец Чиј Роденден Е 01 / 01 / 1917 ДА 12 / 31 / 2016..ПРИМЕРОКОТ Слики погоре се ПРИБЛИЖНАТА Бои на Iterm ќе

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Леќа ширина : 47 милиметри.Го НАМАЛУВА СЈАЈОТ : Специјални леќи работат за да се елиминира отсјај од компј

Земја на Потекло : Кина.ЕДНОСТАВЕН за УПРАВУВАЊЕ со СОДРЖИНИ USB Податочен Клонирање USB податочен клонира

Околу Големина : 5".Бои се обележани со ултравиолетова (УВ) исчезнат со отпорни бои Висока резолуција ква

【Платно Одбори за Сликарство】 : Одлична за масло бои, акварел бои, акрилни бои, tempera и gouache, ѕид décor, уметн

【Соодветна Замена】AC грејач клима уред control panel без заден прозорец defogger, соодветна Замена за 19961999 година

ОВА Е СОСЕМА НОВО : DNJ® Целосна Заптивка / Запечатување Сет.ОДГОВАРА : 8695 Suzuki / Самурај, Брза, Sidekick 1.3 L L4 SOHC

Чувајте ги вашите пушка и пиштол списанија организирана и се на дофат со се Одржи Прикажува универзална

Содржина : 6 Jura Claris Smart Касети.Погоден за Jura кафе машини : Z8, Z6, J6 / J600, S8 / S80, E8 / E80 / E800 E6 / E60 / E600, D6 / D60 / D6

Answer : ___________________________ Note : М1 Mac Books 2020 или други Mac Books користење М1 чип поддржува само еден надворешен монит

Црна елоксирани алуминиумски домување повлекува топлината подалеку од solenoids за екстремна издржливост.

Преносни ТВ, во согласност со ATSCT / T2, може да се види дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА и ATV.USB приклучок, Мемориска / MMC

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Конструиран со идните Olympians во предви

????【Совршен Поставите】Глина монистра, 6mm во дијаметар, 1mm дебели со 2mm дупка.Околу 250 компјутери / боја.По

Овој напор е поддржани од страна на нашите сопствени производство, производи менаџмент и инженеринг на

Чување и прикажување Пушка, Пушка, Воздушна пушка, Airsoft, Пиштол или Соединение лак, сите големина Собрани

Caressoft.Увезени.Класичен Традиционалните Копчето Tufted Стил.Длабочина На Седиште 19 Инчи.Ширина На Седиште

Фер трговијата уверение, кошер заверена и неГМО, се уште е еднакво вкусна во овие јасни закуски со темно

МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив високо квалитетни PP, мала тежина и долг животен век,лесно да се клас

6 инчен / 80 x 60 cm Боја : како на сликата прикажани Пакет вклучува : 3 x Растенијата маски Забелешка : Прирачн

Натпревари OE форма, одговара и функција.Лесно пресврт отстранување и одговара за совршен печат.Направе

На СитевоЕдно Докинг Станица.На Thunderbolt порта 3, исто така, поддржува двојна 4 [email protected] Hz прикажува преку USBC до дв

[Пакет] Вклучуваат 4 Пакети На Растенијата Мраз Заштита Кеси(47.5"×31.5").Задоволување на вашите зимски зашт

Одговара СУБАРУ Наследство(Тип D или подоцна тип BL / BP, од типот Атип BM / BR, including Eye Очите),СУБАРУ Impreza (од

Откако купувањето, нашите пријателски, U S врз основа претставници ќе ви испрати дизајн распоред за ваше

Please wait...