0
clear
  • POKONBOY 2 Пакет Играчка Blaster, Пена Стрела Blaster Играчка Пиштол со 2 Wristbands & 60 Компјутери Рефил Пикадо, Компатибилен со Nerf Пушки Blaster за Деца 6+
  • -20%
  • -20%
POKONBOY 2 Пакет Играчка Blaster, Пена Стрела Blaster Играчка Пиштол со 2 Wristbands & 60 Компјутери Рефил Пикадо, Компатибилен со Nerf Пушки Blaster за Деца 6+

POKONBOY 2 Пакет Играчка Blaster, Пена Стрела Blaster Играчка Пиштол со 2 Wristbands & 60 Компјутери Рефил

DEN 310.80

Износ
Това е достапна

Добра цврстина и може да се користи постојано.Оди на дистанца со овој blaster дека пожари пикадо и до 10 метри.Компатибилен со Nerf blaster пиштол серија.Тие се спакувани во шарени кутии, идеален роденден и Божиќ подароци за момчиња и девојчиња на возраст од 6 и до. ????????【Одговара за Деца и Возрасни】 : играчка blaster се направени од издржлив ABS пластика - површината е многу мазна и без barbs, совршена големина за деца и возрасни да се одржи. ????????【Обезбеди Повеќе огнена моќ】 : Дојде со 60 рефил пена, пикадо, нека ви искуство забава на континуирано снимање.????????【Изненадувачки Подароци за Децата】 : Пакетот вклучува 2 пушки blaster и 60 компјутери рефил пена пикадо.Можете да ја користите за да ги обучи снимање вештини, и се натпреваруваат со своите пријатели и семејството. ????????Ако имате било какви проблеми или прашања со вашите нарачки, ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Повеќе Мора да се има Додатоци за Вашиот Blaster Битка, ве Молиме Посетете ја POKONBOY Продавница.Нивниот совет се направени од пластика за да се обезбеди пука подалеку.Ќе не предизвикува оштетување на ТВ екранот и стакло.Големина : 7.Тоа е убаво играчка да се промовира родител-дете комуникација и пријателство помеѓу децата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Искуство интензитетот на Nerf Ривал битките со оваа пролетакција blastere интензитетот на Nerf ривал битките с�

Сè што ви треба за две Ласерски X Играчи : Вклучува две Ласерски X Микро blasters со две рака примачите.Микро bl

Please wait...