0
clear
  • Електричното коло не-стап палачинка палачинка создателот кујна тава burrito создателот 220V
  • -20%
  • -20%
Електричното коло не-стап палачинка палачинка создателот кујна тава burrito создателот 220V

Електричното коло не-стап палачинка палачинка создателот кујна тава burrito создателот 220V

DEN 822.24

Износ
Това е достапна

Направени од храна одделение не-стап слој, долготрајни, duable и безбедно да се јаде.Пан Машина Не-стап Палачинка Машина. 600 W моќ, прават единствен и брзо греење, треба само 20 секунди за да се направи една палачинка.Лесен за ракување, со едно копче за да се контролира.Големи се справи со дизајн, лесен и удобен за контрола.Силиконски дното нозе, анти-лизга и лесно да се одржи.Пушите, не-стап слој, лесно да се направи вкусна палачинка.Виси дупка дизајн, лесен за чување.Доаѓаат со тесто слив и whisk, совршен за правење палачинка, blintzes, tortillas, палачинка, торта и сл.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Пластични+Алуминиум Боја : Како на Слики Прикажани Напон : 200 V-50 Hz Големина : прибл.41*20*5cm/16.1*7.9*2in Тежина : Околу.1022g/36oz Пакет листа : 1 * Палачинка Машина 1 * Тесто Слив 1 * Whisk Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Повеќе информации

Condition:
100% Brand New
Material:
Plastic+Aluminium
Color:
As Pictures Shown
Voltage:
200V-50Hz
Size:
approx.41*20*5cm/16.1*7.9*2in
Weight:
Approx.1022g/36oz
Package list:
 
1 * Pancake Machine :
1 * Batter Basin  :
1 * Whisk :
Note:
1. Please allow 0~1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобрите понуди во категоријата

Дизајн за Пушки и пушка чување и прикажување : Што ќе се одржи на 6 пушки.Монтирани нашиот рачно изработе

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

На СитевоЕдно Докинг Станица.На Thunderbolt порта 3, исто така, поддржува двојна 4 [email protected] Hz прикажува преку USBC до дв

За ЕДЕН Поединец Чиј Роденден Е 01 / 01 / 1917 ДА 12 / 31 / 2016..ПРИМЕРОКОТ Слики погоре се ПРИБЛИЖНАТА Бои на Iterm ќе

Натпревари OE форма, одговара и функција.Лесно пресврт отстранување и одговара за совршен печат.Направе

Овој производ бродови во polybag.Чекор по чекор и поим со поим – тоа е Сино е Индиции & Вас!Децата ќе го сакам

Caressoft.Увезени.Класичен Традиционалните Копчето Tufted Стил.Длабочина На Седиште 19 Инчи.Ширина На Седиште

Откако купувањето, нашите пријателски, U S врз основа претставници ќе ви испрати дизајн распоред за ваше

Answer : ___________________________ Note : М1 Mac Books 2020 или други Mac Books користење М1 чип поддржува само еден надворешен монит

Ова Е Оригинален Дел!.Инструкции за инсталација НЕ Се Опфатени Со Овој Дел!.Не го Видите Вашиот Модел Нав

Одговара СУБАРУ Наследство(Тип D или подоцна тип BL / BP, од типот Атип BM / BR, including Eye Очите),СУБАРУ Impreza (од

♥ Спецификација ♥ Tear drop ветување прстен направена во цврста 925 фунта сребро, печат S925, рачно поставувањ

【Уметност Големина на слика】 : (W) во 16 x (H) 24 во.Заврши Намести Големина на : (W) 16.7 во x (H) 24.8 во,1.3 инчи дебел

Фер трговијата уверение, кошер заверена и неГМО, се уште е еднакво вкусна во овие јасни закуски со темно

Овој напор е поддржани од страна на нашите сопствени производство, производи менаџмент и инженеринг на

Промовира зголемен проток за подобрени перформанси; го намалува температура и вибрации дефект.DEI нуди п

Содржина : 6 Jura Claris Smart Касети.Погоден за Jura кафе машини : Z8, Z6, J6 / J600, S8 / S80, E8 / E80 / E800 E6 / E60 / E600, D6 / D60 / D6

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мала површина гребнатини и недостатоци.ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ТЕ

【Соодветна Замена】AC грејач клима уред control panel без заден прозорец defogger, соодветна Замена за 19961999 година

SPEEDYORDERS Обичај Игра Контролер Игри Роденден Постер Големина 24x18, 36x24, 48x24 и 48x36 Видео Игра Ѕид Оркестарот,

Црна елоксирани алуминиумски домување повлекува топлината подалеку од solenoids за екстремна издржливост.

Чувајте ги надвор птици & минимизира куче оштетување на трева растечката област.Тие може да се користат

ОВА Е СОСЕМА НОВО : DNJ® Целосна Заптивка / Запечатување Сет.ОДГОВАРА : 8695 Suzuki / Самурај, Брза, Sidekick 1.3 L L4 SOHC

6 инчен / 80 x 60 cm Боја : како на сликата прикажани Пакет вклучува : 3 x Растенијата маски Забелешка : Прирачн

МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив високо квалитетни PP, мала тежина и долг животен век,лесно да се клас

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Конструиран со идните Olympians во предви

Чувајте ги вашите пушка и пиштол списанија организирана и се на дофат со се Одржи Прикажува универзална

Please wait...