0
clear
  • Преносни ТВ, 14 1080P HD Дигитални ТВ 16:9 Полнење ТВ со Антена, HDMI/VGA/AV/USB/MMC/SD Картичка/Џек за Слушалки, Телевизија со Штанд, Далечински Управувач, за Кујна Автомобил Кампув?
  • -20%
  • -20%
Преносни ТВ, 14 1080P HD Дигитални ТВ 16:9 Полнење ТВ со Антена, HDMI/VGA/AV/USB/MMC/SD Картичка/Џек за Слушалки, Телевизија со Штанд, Далечински Управувач, за Кујна Автомобил Кампув?

Преносни ТВ, 14 1080P HD Дигитални ТВ 16:9 Полнење ТВ со Антена, HDMI/VGA/AV/USB/MMC/SD Картичка/Џек за Слушалки,

DEN 479.76

Износ
Това е достапна

4 инчен (Екран) Батерија : 2 * AAA (НЕ се ВКЛУЧЕНИ) Доби Канал : АТВ 48.Можете да вметнете USB диск или на Мемориската картичка за да пристаништата на страна и да репродуцирате видеа што ги преземате претходно.4 * 19 см / 11.【НЕ постои РИЗИК КУПУВАЊЕ】Ние сме убедени дека нашите Преносни Телевизија е дизајниран и направен под строги стандарди за квалитет.Ви благодариме за вашето разбирање.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.25 mhz Дигитални ТВ VHF (50 MHz ~ 230mhz) UHF за Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА (474mhz ~ 862mhz) Дисплеј : Color TFT-LED Интерфејс : Антена интерфејс / VGA интерфејс / AV влез интерфејс / AV излезен интерфејс / Слушалки интерфејс / HDMI интерфејсот / USB интерфејс / Моќ интерфејс прекинувач / Меморија/MMC картичка Говорник : Две 32-милиметри Круг Јазик Моќ : DC12 V Моќ Потрошувачка : 18 W Аудио Излез : 2 W (Максимум) Капацитетот на Батеријата : 1800 Големина на Екранот Размер : 16 : 09 Резолуција : 1280 X800 Тежина : Околу.Се чувствуваат слободни да ги споделите со нас преку е-маил имате било какви прашања или грижи, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : АБС Боја : Црна Димензии : Прибл.Одлично за кујната, RV, на отворено или во движење, ви овозможува да уживате во ЖИВО во секое време, насекаде. 1622 g Пакет Листа : 1 * Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА 1 * англиски јазик Прирачник 1 * Далечински Управувач 1 * AV Кабел 1 * Антена 1 * Полнач Забелешка : 1.LED дисплејот овозможува остри и јасни слики, обезбедува добро чувство за вашиот гледање искуство, со 2 вградени во високо-перформанси јазик ќе ги пренесе HD звук кон вашите уши.

Повеќе информации

Condition:
100% Brand New
Material:
ABS
Color:
Black
Size:
Approx. 34.4 * 22.9 * 3.3 cm / 13.5 * 9 * 1.2 inch
                       30.4 * 19 cm / 11.9 * 7.4 inch (Screen) :
Battery:
2 * AAA (NOT INCLUDED)
Received Channel:
ATV 48.25mhz ~ 863.25mhz
Digital TV VHF (50MHz ~ 230mhz) :
UHF for Digital TV (474mhz ~ 862mhz) :
Display:
Color TFT-LED
Interface:
Antenna interface / VGA interface / AV input interface / AV output interface / Headphone interface / HDMI interface / USB interface / Power interface Power switch / Memory/MMC card
Speaker:
Two 32mm Round Speakers
Power:
DC12V
Power Consumption:
18W
Audio Output:
2W (Maximum)
Battery Capacity:
1800
Screen Size Ratio:
16
Resolution:
1280X800
Weight:
Approx. 1622 g
Package List:
1 * Digital TV :
1 * English Manual  :
1 * Remote Control :
1 * AV Cable :
1 * Antenna :
1 * Charger :
Note:
1.Please allow 1-3 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. 3.Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Најдобрите понуди во категоријата

Се преобразува сигнал отпорност од 300 Ohms користи во коаксијален кабел до 75 Ohms користи во антени.Се конве�

【Пред да ја купите】ве Молиме проверете што канали се достапни во вашата област преку "ANTOP СИГНАЛ МАПИ" и

ДИЗАЈНИРАН ДА СЕ КАЧИ 1" 1.25" АНТЕНА ЈАРБОЛОТ НА ВАШИОТ ОЏАК 4" СТОЈАТ НАДВОР 2 ДОЛЖИНИ НА 12' ПОЦИНКУВАН ЧЕЛ�

Чувствителноста е супер добро, додека машината не може да функционира нормално, во средина со сигнал, до

Го вклучуваат динамика 15db во линија на исправноста на системот обезбедува додаде опсег и максимална ја�

Дигитални HDTV антена со 10ft coax кабел, Засилувач на Сигналот Бустер,Инсталација е бриз со само 3 чекори : unwrap

????【Лесно да се Инсталира за Внатрешна Smart TV 】Поврзување на антена на "КАБЕЛМРАВКА ВО" на грбот на HDTV.Зад�

Висок квалитет, нов, многу издржливи HDTV антена (НАС).Оваа мала тежина компактен внатрешна антена е за осн

ОДРЕКУВАЊЕ : Квалитетот на приемот може да се разликува од страна на каналот во зависност од растојание�

Ако го приклучиш во антена, на ТВ може само да пребарувате за 12 канали и слика не е јасна, што значи дека в

Ве молам, разберете дека дури и така, бојата разликата може да се уште постојат во различни резолуција н�

Овој моќен антенски ќе се обезбеди најдобар квалитет на звукот и сликата, дури и ако вашето возило проме

Може да се направи вашиот тв антена добиете повеќе канали, да се подобри јасноста на фреквенцијата, се п�

Бројот и ефикасноста на внатрешна антена за прием станици е во однос на бројот на радио станиците емиту�

Силна примачот за подобра слика за прием *Зајакнување на VHF / UHF / FM сигнал за мешање слободни боја,црна и б

Please wait...