0
clear
  • Norwood Комерцијални Мебел Тешки-Должност Оџакот Стол Dolly, Црна, НИТУ, пак,-ПАРТИ-701-DY
  • -20%
  • -20%
Norwood Комерцијални Мебел Тешки-Должност Оџакот Стол Dolly, Црна, НИТУ, пак,-ПАРТИ-701-DY

Norwood Комерцијални Мебел Тешки-Должност Оџакот Стол Dolly, Црна, НИТУ, пак,-ПАРТИ-701-DY

DEN 1893.60

Износ
Това е достапна

Лесно се транспортира до 12 Norwood оџакот столици.Големите гума casters помага со безбедно да се движат столици од соба в соба и над вратата прагови.Тешки-должност челична конструкција има прав-грб заврши да се спротивстави на гребење.Надворешноста база димензии - 23" W x 23" D x 1" H & внатрешни работи база димензии-15 1/4" W x 15 1/4" D x 1" Ж. На Тешки Оџакот Стол Dolly од Norwood Комерцијални Мебел ви овозможува транспорт повеќето Norwood оџакот столици со леснотија.Се движи dolly безбедно над вратата прагови благодарение на четири swiveling, гума casters.Тешки-должност челична конструкција има прав-грб заврши да се спротивстави на гребење.На Тешки Оџакот Стол Dolly од Norwood Комерцијални Мебел ви овозможува транспорт повеќето Norwood оџакот столици со леснотија.Се движи dolly безбедно над вратата прагови благодарение на четири swiveling, гума casters.Тешки-должност челична конструкција има прав-грб заврши да се спротивстави на гребење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Креирање на ангажирање атмосфера со користење на различни бои во вашата обука, соба или отворено workspace.П

Please wait...