0
clear
  • Девет Запад Жените Обетки
  • -20%
  • -20%
Девет Запад Жените Обетки

Девет Запад Жените Обетки

DEN 528.00

Износ
Това е достапна

Silvertone Обрачот Обетки : да се Чува на вашиот изглед безвременски и класичен со овие мила обрачот обетки кој лесни и долготрајни silvertone метал; Лесно да се носат кликнете на врвот затворање.Секојдневниот Essentials : Дали сте во потрага за секојдневна облека или додатоци, ние ли опфатени со висок степен, удобно и тренди workwear, outerwear, чевли, накит, часовници, и многу повеќе.Накит за Модерните Жени : Флексибилност е во сржта на нашата филозофија; Најде вашата инспирација со нашата линија на висока мода обетки, од злато да се сребро до бисер, од класичен карики на кристал studs.Глава до Пети Софистицираност : Нашата обетки, ѓердани и нараквици се дизајнирани за да се надополни глава до пети облекување со софистицирани silhouettes која може да ви овозможи да одат од биро за вечера во стил.Од Ден во Ноќ : Денес, ДЕВЕТ ЗАПАД чевли, чанти и накит се сакан од страна на жените во целиот свет, и се смета за доверлив советник во секоја категорија за мода, задоволување на стил е камелеон различни стил.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Можете да го користите во вашиот прв дупка за полиран изглед или во 2 или 3 дупка да се збогати вашето уво

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Стилски обрачот обетки кој извртени дизајн со дијамант акцент на деталите во ред сребро позлатен бронз�

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Произведени Responsibily : Во Пандора, ние веруваме дека одгов�

◆МОДА ОБЕТКИ СЕТ : Различни стилови на обетки,Еден цел вклучува 33 парови на earring(Студ обетки и големи обр

Please wait...