0
clear
  • Okuyonic Ранец, Торба, Прилагодлив Удобен и Издржливи Компатибилен Мини Камера Торба со Фина Изработка за Ранец, Торба за Мини 11/9/8 Камера(Виолетова)
  • -20%
  • -20%
Okuyonic Ранец, Торба, Прилагодлив Удобен и Издржливи Компатибилен Мини Камера Торба со Фина Изработка за Ранец, Торба за Мини 11/9/8 Камера(Виолетова)

Okuyonic Ранец, Торба, Прилагодлив Удобен и Издржливи Компатибилен Мини Камера Торба со Фина Изработка за Ранец,

DEN 2316.00

Износ
Това е достапна

Висок квалитет транспарентен ПВЦ материјал со парична казна изработка, заштита на камерата од stratching и прашина.Погоден за Мини 11/9/8 камера, лесен за ракување и трајни производи за има долг животен век.Ригорозни крои, удобен и издржливи, добра декорација за камера и корисници, исто така, може да биде мала торба за да се држат други работи.Отстранлив капак на објективот овозможува да пука по волја, не треба да се извади на камерата и е лесно да се размонтираат и употреба.Придружни со рамо, рака и метал се прилагоди тока за да го промените за да се исполнат различни потреба.Функција : 1. Висок квалитет транспарентен ПВЦ материјал со парична казна изработка, заштита на камерата од stratching и прашина.2. Придружни со рамо, рака и метал се прилагоди тока за да го промените за да се исполнат различни потреба.3. Отстранлив капак на објективот овозможува да пука по волја, не треба да се извади на камерата и е лесно да се размонтираат и употреба.4. Погоден за Мини 11/9/8 камера, лесен за ракување и трајни производи за има долг животен век.5. Ригорозни крои, удобен и издржливи, добра декорација за камера и корисници, исто така, може да биде мала торба за да се држат други работи.Спецификација : Предмет Тип : Камера Bag Material : PVCSize : Прибл. 12.5x6.5x14cm/4.9x2.6x5.5in Weight : Прибл. 148.0 g/5.2 oz Applicable Модели : за Fujifilm Instax Мини 11/9/8 Camera Function : Водоотпорен, носат-отпорни, шок-resistant Opening Метод : Покрие Type Style : Торба Пакет Листа : 1 x Камера Bag1 x Рамо, Рака.

Повеќе информации

Item Type:
 Camera Bag
Material:
PVC
Size:
Approx. 12.5x6.5x14cm/4.9x2.6x5.5in
Weight:
Approx. 148.0g/5.2oz
Applicable Models:
for Fujifilm Instax Mini 11/9/8 Camera
Function:
Waterproof, wear-resistant, shock-resistant
Opening Method:
Cover Type
Style:
Shoulder Bag
Package List:
1 x Camera Bag1 x Shoulder Strap :

Најдобрите понуди во категоријата

Лесен и удобен за патници кои се досадуваат со камера случаи.Направени од високо густина најлон ткаенин

Pelican случаи се чуваат вдп преку употреба на јазикот и жлебот се вклопуваат и полимер опрстен.Pelican случаи

Само Еден Случај !.Мека внатрешни работи за да се обезбеди Електроника и додатоци заштитени.Рака на Рака

Neoprene.СКРОЕНИ за ДА ги СОБЕРЕ – Ова Mega Gear neoprene камера случај е специјално приспособени за да ги собере Canon

Избрани со висока густина со висока еластичност ЈП памук изолација, која може слободно да се прилагоди,

НАРАЧАНА FIT – На Mega Gear Премиум Кожа Камера Случај со Батерија Пристап е специјално приспособени користа

Мека шокапсорбирање на neoprene заштитува од удари, dings, nicks, и елементи како што се вода, песок, прашина итн.Д

Прилагодена За Go Pro 9 Црна Акција Камера.Користење на Висок Квалитет со Силиконска Материјал, Мека и совр

2) Контактирајте не и ние ќе ви e припејд врати етикета 60Ден, НеПрашања Поставувани, За Парите Назад Гаран

Така што вие нема да пропуштите оние прекрасни моменти.Голем капацитет : лесно да се носат, совршена гол

Оваа камера е направен од вистински горниот слој масло кожа, дизајнот е едноставен и гроздобер, користе

Neoprene.СКРОЕНИ за ДА ги СОБЕРЕ – Ова Mega Gear neoprene камера случај е специјално приспособени за да ги собере Canon

ЛЕСНО ДА се ЗАЦВРСТИ Камера Половината Торба Со моќни кука & јамка, лесно да се зацврсти и да го користит

Карактеристики : 1.Совршен материјал : Камерата Домување Случај е направен од високо квалитетен материј

Нарачана FIT На Megagear Премиум Кожа Камера Случај е специјално приспособени користат висококвалитетна ко

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Од нашите високовлијание NK7 смола на нашата Моќ

Aenllosi Тешко за Носење е компатибилен со ОЛИМП Тешки TG6 Водоотпорен Камера.Издржливи високоодделение теш

НАРАЧАНА FIT – На Mega Gear Премиум Кожа Камера Случај со Батерија Пристап е специјално приспособени користа

First2savvv доживотна гаранција.Заштитни, мека внатрешна ткаенина за да се заштити вашата камера од bumping и шо

OSMO Џеб случај е специјално дизајниран за чување и заштита на DJI OSMO Џеб Рачни gimbal камера и додатоци (само з

Please wait...