0
clear
  • Suncast 73 Галон Внатрешна/Надворешна Средна Палубата Складирање Кутија, Taupe/Браун
  • -20%
  • -20%
Suncast 73 Галон Внатрешна/Надворешна Средна Палубата Складирање Кутија, Taupe/Браун

Suncast 73 Галон Внатрешна/Надворешна Средна Палубата Складирање Кутија, Taupe/Браун

DEN 1176.00

Износ
Това е достапна

ДЕК СКЛАДИРАЊЕ КУТИЈА : Пластика надворешна кутија има 73 литри капацитет за патио, дек, двор, тремот, гаража, и пролева за складирање.Изградени со трајни поли смола и цврсти рачки, овој сад е изграден за да трае и лесно да се движите.На водоотпорна тело ќе се спротивстави исчезнува, додека дожд водата тече надвор од кутијата без pooling да ги чувате вашите предмети сува и mildew-слободни.ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : Капак завртува отворен на шарки за лесен пристап до вашите елементи, додека дожд водата тече надвор од кутијата да се задржи вашите лични предмети сува и mildew-слободни.Направена од здрав поли, Suncast е водоотпорна палубата кутија е одличен начин да го заштитите вашиот алатки, спортска опрема, или firewood.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

* Може да се прилагодите на логото, модел, големина и било логото треба, ве молиме испратете ни email, доколк

Има 100+ Ракави Картички.Додаток За Замрзнување 1 во shrink wrap Заврши со бендот.Пакет димензија : 10.0" L x 8.0" W x 8.0"

Боја : Кафена / Антрацит.Материјал : Полипропилен (PP).Димензии : 30.7" x 17.3" x 21.7" / 45.7" x 17.3" x 21.7" (L x W x H).Капацит�

овој стилски складирање кутија е идеално решение за decluttering вашата градина, патио или тераса.Пространа г

Посебни 3 ply неплетени дизајн, дава одредена заштита против прашина, автомобилот издувни гасови, полен, и

Долготраен, лесни за одржување, издржливи смола за изградба.Стилски плетен дизајн мешавини и со патио м�

H / Внатрешни работи : 56.Со голем 150 литри капацитет, на сите работи кои го прават вашиот отворен простор �

* Може да се прилагодите на логото, модел, големина и било логото треба, ве молиме испратете ни email, доколк

* Може да се прилагодите на логото, модел, големина и било логото треба, ве молиме испратете ни email, доколк

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН : Времетоотпорни полипропилен изградба спречува rusting, пилинг, бледнее, и denting.Со дрвоизг

Please wait...