0
clear
  • VICUR Голф Мрежи Голф Пракса Нето Голф Притискање на Нето-со Голф Притискање Мат & Голф Топки Спакувани во торбичката за Двор Возење Затворен Отворено
  • -20%
  • -20%
VICUR Голф Мрежи Голф Пракса Нето Голф Притискање на Нето-со Голф Притискање Мат & Голф Топки Спакувани во торбичката за Двор Возење Затворен Отворено

VICUR Голф Мрежи Голф Пракса Нето Голф Притискање на Нето-со Голф Притискање Мат & Голф Топки Спакувани во

DEN 2352.00

Износ
Това е достапна

????️♂️【Лесно поставување (L) X 7 (H) X 6 (W) Голф Нето од VICUR. 7 (L) X 5 (H) X 3.28 (W) Голф Нето од VICUR.VICUR Голф Мрежи Голф Пракса Нето. - Зошто се избере VICUR голф нето?.Лесно поставување (L) X 7 (H) X 6 (W) Голф Нето од VICUR7 (L) X 5 (H) X 3.28 (W) Голф Нето од VICUR.Ако сте студент на возраст под 16, јас ви препорачуваме да изберете голф пракса нето-со големина од 7 x 5 ft.Ако вашата висина е помалку од 5.5 фт, јас ви препорачуваме да изберете голф пракса нето-со големина од 7 x 5 ft.Ако вашата висина е 5.5 ft или поголема, јас ви препорачуваме да изберете голф пракса нето-со големина од 10 х 7 ft.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

7 ft x 4 ft IРАМКА PITCHING ЕКРАН Инстант преносни бејзбол pitching екранот е 7 метри висок од 4 метри широк и може да �

ВКЛУЧУВА : Morvat Бејзбол Опрема вклучува 7' x 7' бејзбол и софтбол притискање нето, на прилагодливи бејзбол te

Подобрување на Вашиот Голф Игра се Обиде ZUP2 голф мрежи за двор возење со трева и помогне да се подобри с�

Одлично за надворешна и внатрешна употреба.Нето поставува во помалку од 2 минути.Вклучува 7ft x 7ft (49 Регио�

♥ Заврши одбојка во собата за употреба на отворено и вклучува : тешки метални столбови со времето отпор�

Нето поставува во минути, па тоа може лесно да се преземат за да се области за обука, но исто така може да

БРЗО и ЛЕСНО ПОДЕСУВАЊЕ Ова Одбојка Нето Сет со Столбови обезбедува лесно поставување и takedown.Имаме лес�

7 "X 7' ТЕШКИДОЛЖНОСТ СПОРТСКИ НЕТО 7ply knotless спортски пребивање е дебела, трајни и тешкидолжност.Не дозвол�

Please wait...