0
clear
  • LR Дома Јута Pouf, 18 x 18 x 12, Природни/Црна
  • -20%
  • -20%
LR Дома Јута Pouf, 18 x 18 x 12, Природни/Црна

LR Дома Јута Pouf, 18 x 18 x 12, Природни/Црна

DEN 2792.16

Износ
Това е достапна

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Пакетот вклучува : pouf.Машина-направени на рамно Ткаени Loom.Ве молиме имајте во предвид : дигитални слики може да се разликува поради разликите во компјутерски монитори, некои бои може да се разликува малку.Идеален акцент парче да се врзуваат Décor заедно.Место чисти.Ткаенина Тип : 70% Од Јута 30% Памук.Со физичко-тон дизајн, овој дел може да бидат додадени во различни простори со својата боја.Донесе флексибилност на нашите pouf колекција дома со вас денес.Лесен прилог на различни простори со своите мали димензии, тоа е неверојатно сите работи на Овој дел може да се направи Од тоа да биде брз седиште, отоманската, или нога-одмор.Рамно ткаени во Индија, ова парче карактеристики деликатна изработка, која ќе трае со години да дојде.Во LR Дома, ние веруваме во создавањето и правење на добра енергија.Тоа е причината зошто ние го достави веродостоен и одржлив производ на нашите клиенти, а исто така обезбедување на фер-трговија и плати за нашите одлуки и нивните заедници.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ и РЕЦИКЛИРААТ : Скриени складирање за да се намали метежот, на pouf е 21.6 инчи во дијаметар и

Ткаенина.HANDWOVEN BOHO ДИЗАЈН : Нашиот рачно изработени poufs се стручно се дизајнирани и направени со користењ�

Тапациран со Мулти Боја Јута, Памук.Изградена со користење Јута, Памук, Стиропор Пополнување.Густа поли�

Волна.HANDWOVEN BOHO ДИЗАЈН : Нашиот рачно изработени poufs се стручно се дизајнирани и направени со користење на

Различни стилови може да се меша заедно за да се создаде пријатна простор за живеење, и седиште или подл�

Ткаенина.HANDWOVEN BOHO ДИЗАЈН : Нашиот рачно изработени poufs се стручно се дизајнирани и направени со користењ�

Маракеш Галерија Плоштадот Османлиите : Направен од 100% автентични Кожа рачно изработени Марокански По�

Мерења : 20 инчи дијаметар x 15 инчи висина од 50 cm x 38 cm 100% Рачно Изработени & РакаStitched 100% Вистински Кожа.Без х

Памук.HANDWOVEN BOHO ДИЗАЈН : Нашиот рачно изработени poufs се стручно се дизајнирани и направени со користење на

Памук,кадифе.Ставете лента на врвот за екстра простор порција овошје.Може да се користи како дополнител

Please wait...