0
clear
  • Кристофер Најт Дома Tattnall Современа Две Тон Ткаенина Коцка Pouf, Taupe, Беж
  • -20%
  • -20%
Кристофер Најт Дома Tattnall Современа Две Тон Ткаенина Коцка Pouf, Taupe, Беж

Кристофер Најт Дома Tattnall Современа Две Тон Ткаенина Коцка Pouf, Taupe, Беж

DEN 494.40

Износ
Това е достапна

СОВРЕМЕНИТЕ : Нашата pouf има погледне, се чувствувам, и дизајнот на современ стил со своите чисти линии и две-тон изглед.Со елегантен и функционален дизајн, оваа коцка pouf ќе им даде на вашиот соба инстант надградба во стил и удобност.ДВЕ-ТОН ТКАЕНИНА ОПФАЌА : Направен со ткаенина, нашите pouf нуди трајни влакна кои се отпорни на абење.Позната по своите живописни бои, овој материјал се нуди удобен акцент за вашиот дом.Оваа pouf нуди чисти и едноставни две-тон дизајн за минималистички модерен изглед.ПОЛИСТИРЕН, МОНИСТРА : Ова pouf е исполнет со светлина, трајни, и удобно полистирен, монистра што обезбеди часа на седење и релаксација.Оваа пополнување доаѓа во внатрешниот лагер, па вие не мора да се грижите за било хаос.ОТСТРАНЛИВ ПОКРИВА СО БЕЗБЕДНОСТА на ПАТЕНТИТЕ : Можете лесно да ги отстраните вашите pouf маска за чистење цели по подолг период на употреба.Само користење на childproof безбедност патентите да unfasten кожата и се лизга надвор од внатрешната пополнување.Овој производ е место чисти само.ДИМЕНЗИИ : Одберете некој додаток дека е совршена големина за вас и вашиот мебел.Оваа pouf е 16.00" W x 16.00" D x 16.00" Ж. ќе го сакам и колку вашиот простор може да се трансформира со едноставно прилог на оваа шармантна pouf.Боја : Taupe, Беж.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Маракеш Галерија Плоштадот Османлиите : Направен од 100% автентични Кожа рачно изработени Марокански По�

Тапациран со Мулти Боја Јута, Памук.Изградена со користење Јута, Памук, Стиропор Пополнување.Густа поли�

Волна.HANDWOVEN BOHO ДИЗАЈН : Нашиот рачно изработени poufs се стручно се дизајнирани и направени со користење на

Мерења : 20 инчи дијаметар x 15 инчи висина од 50 cm x 38 cm 100% Рачно Изработени & РакаStitched 100% Вистински Кожа.Без х

Различни стилови може да се меша заедно за да се создаде пријатна простор за живеење, и седиште или подл�

Ткаенина.HANDWOVEN BOHO ДИЗАЈН : Нашиот рачно изработени poufs се стручно се дизајнирани и направени со користењ�

Памук.HANDWOVEN BOHO ДИЗАЈН : Нашиот рачно изработени poufs се стручно се дизајнирани и направени со користење на

Памук,кадифе.Ставете лента на врвот за екстра простор порција овошје.Може да се користи како дополнител

Ткаенина.HANDWOVEN BOHO ДИЗАЈН : Нашиот рачно изработени poufs се стручно се дизајнирани и направени со користењ�

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ и РЕЦИКЛИРААТ : Скриени складирање за да се намали метежот, на pouf е 21.6 инчи во дијаметар и

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Please wait...