0
clear
  • 16 Палачинка Печење Машина ЛПГ Палачинка Создателот не ' Рѓосувачки Челик Прилагодлива Температура Countertop Griddle Не-стап Дома Печење Палачинка Машина со 3 Дрвени Гребл?
  • -20%
  • -20%
16 Палачинка Печење Машина ЛПГ Палачинка Создателот не ' Рѓосувачки Челик Прилагодлива Температура Countertop Griddle Не-стап Дома Печење Палачинка Машина со 3 Дрвени Гребл?

16 Палачинка Печење Машина ЛПГ Палачинка Создателот не ' Рѓосувачки Челик Прилагодлива Температура Countertop

DEN 932.40

Износ
Това е достапна

????【Висок квалитет на производот】 Сите нерѓосувачки челик школка, многу цврсти и трајни, не деформација, нема рѓа, прекрасен изглед, роман структура, мали димензии, мала тежина, удобен операција, брзи и дури и греење.Постои некоја фиока грејач на дното, кој е уникатен во споредба со традиционалните модели. ????【Контрола на температурата】 Изградена-во термостат, безбедно и практично.На печење времето е кратко, само неколку минути за да уживате во вкусни.Прецизна контрола на температурата дозволува да се готви совршен и вкусни crepes за гостите, семејство и пријатели. ????【Карактеристики】Фрлија бакар електрични плоча, заштеда на енергија.Екстра големи греење плоча со пречник од 400 mm (16 инчи). ????【Употреба Повод】 добар придружник за ресторани, снек барови, продавници за кафе, итн.Погоден за приватна употреба.Погодна за семејни дружења, клубови и семејни собири.Лесен за ракување и лесно да се чисти. ????【Задоволство Услуга】 : Ние брод директно од НАС склад.Ако има било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во рок од 24 часа и ние ќе обезбедат најдобри соодветни решенија за вас.Производ параметри : Машина : 40x20x18cm Template : 40cm во diameter Material : Тело : не ' Рѓосувачки Steel Template : Тефлон обложени алуминиум (не-стап површина)Засилувач сет : нерѓосувачки steel Type на гас да биде поврзан со : течен gas Heating метод : отворен пламен heating Baking време : 1-5 минути по plate Suitable за : комерцијални или дома use Such како партии, продавници за кафе, чај куќи, итн.Пакетот вклучува : 1 мини палачинка машина + дрвени гребло*3 (алатка за ширење палачинки).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Овој производ бродови во polybag.Чекор по чекор и поим со поим – тоа е Сино е Индиции & Вас!Децата ќе го сакам

Содржина : 6 Jura Claris Smart Касети.Погоден за Jura кафе машини : Z8, Z6, J6 / J600, S8 / S80, E8 / E80 / E800 E6 / E60 / E600, D6 / D60 / D6

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Чувајте ги вашите пушка и пиштол списанија организирана и се на дофат со се Одржи Прикажува универзална

Зимски Растенијата Опфаќа : Ова растение замрзнување заштита поклопецот е дизајниран да им помогне на ф

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мала површина гребнатини и недостатоци.ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ТЕ

[Избегне Скапи Поправка Сметка] Оваа Samsung Галакси S20 Екран заштитник е тројно на сила на општиот алтернат

САКАМ KITTIES PUSHEEN КАДИФЕН КОЛЕКЦИОНЕРСКИ СЕТ : Однесе дома сите kitties од популарниот "Сакам Kitties" Pusheen стрип в�

[Пакет] Вклучуваат 4 Пакети На Растенијата Мраз Заштита Кеси(47.5"×31.5").Задоволување на вашите зимски зашт�

Околу Големина : 5".Бои се обележани со ултравиолетова (УВ) исчезнат со отпорни бои Висока резолуција ква

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

【Соодветна Замена】AC грејач клима уред control panel без заден прозорец defogger, соодветна Замена за 19961999 година

Натпревари OE форма, одговара и функција.Лесно пресврт отстранување и одговара за совршен печат.Направе�

➤【Коло Безбедност Дизајн】 : врз Основа на принципот на електрична безбедност, на грил тавата областа в

ИЗРАБОТЕНИ СО МАСЛО од АВОКАДО : PRIMAL КУЈНА италијански Vinaigrette и Маринада е направен со чисто масло од аво

Please wait...