0
clear
  • Лични Промешајте Фрај Griddle Пан, Брзо се загреваат,Не-Стап Електрични Skillet со Калено Стакло Vented Капак,за Лица, Семеен Собир
  • -20%
  • -20%
Лични Промешајте Фрај Griddle Пан, Брзо се загреваат,Не-Стап Електрични Skillet со Калено Стакло Vented Капак,за Лица, Семеен Собир

Лични Промешајте Фрај Griddle Пан, Брзо се загреваат,Не-Стап Електрични Skillet со Калено Стакло Vented Капак,за

DEN 1046.40

Износ
Това е достапна

Различни функции : сите видови на вкусна храна се различни, shabu/пржени/пржени/варени/варен/печен, мулти-цел во еден котел. 1500 W високо-моќ U-облик на двојно-цевка греење, 360° циклус греење, силна огнена моќ и брзо загревање.Целото тело е мијат со вода кога на власт е исклучено, и таму не е мртов агол во чистење, која е едноставна и уредни, намалување на проблеми на чистење.Knob тип пет-брзински температура прилагодување, слободно да ја прилагодите готвење температура и контрола на тоа како ви се допаѓа.Двојно U-облик на топлинска цевка загрева побрзо и рамномерно, значително скратување на готвење време.Features Folding рачки се погодни за складирање, со особено внимание на details8 L голем капацитет, едно тенџере може да ги задоволи на собирот на 8 people Die-лиење во едно парче калапи за истражување на оригиналниот вкус на храната.Maifan камен честички дрво содржи голем број на здрави минерални елементи.Тоа не содржат штетни материи како што се PFOA, олово и хром, кој може да се стимулира оригиналниот вкус на храната.Производ parameter Product Име : Електрични Топла Pot Material : Легура на база material Capacity : 8 LItem Бр. : Сите-во-едно pot Specification : 34 CMProduct моќ : 1500 WVoltage фреквенција : 220 V-50 HZ.

Повеќе информации

Product power:
1500W
Voltage frequency:
220V-50HZ

Најдобрите понуди во категоријата

ГОЛЕМИ ЕЛЕКТРИЧНИ SKILLET : Пола Deen е голем електрични skillet е разноврсна кујна апаратот ви треба!Тоа е 12 инчи

Please wait...