0
clear
  • SAPLIZE 900D Полиестер Голф, Торби за Чевли, Zippered Чевли Превозникот Tote Кеси, Отпорен на Вода & Отпорен на Гребење, Спортски Патување Чевли Складирање Организатор Торба, Си
  • -20%
  • -20%
SAPLIZE 900D Полиестер Голф, Торби за Чевли, Zippered Чевли Превозникот Tote Кеси, Отпорен на Вода & Отпорен на Гребење, Спортски Патување Чевли Складирање Организатор Торба, Си

SAPLIZE 900D Полиестер Голф, Торби за Чевли, Zippered Чевли Превозникот Tote Кеси, Отпорен на Вода & Отпорен

DEN 431.76

Износ
Това е достапна

????【Водоотпорен, Dustproof и Заштитени од Гребнатини】Направен од високо-квалитет 900 D СТП, тоа може да се спротивстави на гребнатини дури и со cleats.Надворешниот материјал е водоотпорен и dustproof.Тоа може да се заштити вашиот чевли во било кој временски услови. ????【Совршен Мрежа Вентилација Дупки】Чевли кеси нудат одличен проток на воздух за да се спречи смрдеата од се заробени, давајќи им на вашите чевли соба да дишат и мирисот да прахосвам. ✨【Количка за Дизајн и Лесно Складирање】На патент е багаж одделение, така што тоа може да се лизга без проблеми секој пат кога торба е отворена или затворена.Кога не е во употреба, чантата може да биде укината и се става без деформација.На гумена рачка на врвот на кесата е погодно за вас да носат или висат тоа насекаде, за ослободување на вашите раце. ????【Погоден За Повеќето Видови на Чевли】Овој лесен golf shoe торба ви овозможува лесно може да го носи вашиот чевли со вас во секое време.Тоа не е само за голф, но исто така работи совршено за друга прилика : салата, велосипедизам, танц, патување и така натаму.Одговара на чевлите до мажи големина 10. ????【100% Задоволство Гаранција】Ние високо го гарантира квалитетот на нашите голф, торби за чевли.Ако имате било какви проблеми, се чувствуваат слободни да контакт.Ние гарантираме за да ви даде задоволително решение.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Направени од 210denier.Водаотвратителен најлон со drawstring затворање.Патување додатоци.Сет од 3; димензии : 12 x 15

Добар дизајн за дома и патување употреба.Високо Квалитетен Материјал : Направен од висок квалитет непле

Кожен Кадифен Случај САМО за i Phone 12 Мини,заштита во една симпатична, новина дизајн од оваа girly случај.Soft &

Please wait...