0
clear
  • GOX Лесни Packable Ранец Мали Корисна Патување Пешачење Daypack
  • -20%
  • -20%
GOX Лесни Packable Ранец Мали Корисна Патување Пешачење Daypack

GOX Лесни Packable Ранец Мали Корисна Патување Пешачење Daypack

DEN 191.76

Износ
Това е достапна

Најлон обвивка.backstrap затворање.НА ПЕШАЧЕЊЕ ТУРИСТИЧКИ РАНЕЦ : GOX Packable Ранец е дизајниран за daytrips.Ранец, исто така, е совршен за ден-за-ден употреба, одмор, патување, ден скокање, образование, логорување и шопинг.Тоа е исто така одличен подарок за СЕКОГО.УДОБНО MESH : На дише мрежа рамо ремени со обилен сунѓерот соочи помага во ублажување на стресот од рамото.На прилагодливи рамо/градите ремени може да се прилагоди на повеќето удобно должина, која може да се еднакво дистрибуирате пак е тежината.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ и ЛЕСЕН : торба е направен од висок квалитет на Најлон кој е отпорен на вода, трајни, и ripstop.На YKK патентите се направи торба побезбедно и потрајни.Тоа е доволно силна да носат повеќе товар на вашите патувања.АЕРОДРОМ ХЕРОЈ : се Избегне прекумерна тежина трошоци.Торба вклопува во ултра-компактен торбичка.Тоа лесно може да се здипли во малиот џеб (сендвич големина).Тогаш едноставно се одвиваат од вашиот багаж и употреба на тоа како се носат на за вашиот вишок на багаж.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Еден GOX Премиум Packable Ранец, гарантира за висок квалитет, заедно со нашите пријателски живот услуги на клиентите.Ако поради некоја причина не ви се допаѓа торба, ве молиме ги споделите со нас.Ние ќе сториме сè за да одговара на вашите потреби : наплата или замена.Ве молиме да се увери дека нашата една и единствена цел е да се направи сте 100% задоволни.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

2 страна мрежа џебови за шише за вода или чадор (до најголемиот дијаметар од 2,5 инч) 1 скриени zippered антикра

Главната преграда вклучува виси тока за keychain, мал патент џеб и коса торбичка.Моќен Satchel Рамо, Рака; флекс�

Тоа се исполнат големина барања за повеќето авиокомпании, доволно простор за 3 или 4 дена патувања.ПОВЕЌ�

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ако имате било каков проблем со скршени или оштетени пре

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.материјал :

♦ ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Ова градите торба е направен од солзаотпорни полиестер, кој е издржлив и има добри

Мал ранец предната страна има рефлективна рака лесно да се најде во ноќта.75 инчен лаптоп.Скриени безбед�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Локалните Чувствуваат, Светот Жалба Секоја сезона nacionalsindicalista била е Сиетлбазирани тим на дизајнери се

100% Полиестер.Увезени.Вертикална аикидо носат, Дијагонала ски носат, Хоризонтална аикидо носат опција, Б

Nano Fly ткаенина интегрира ултрависок молекуларна тежина полиетилен (UHMWPE) ripstop и Cordura Најлон, создавајќи не

Топ zippered џеб 42 L Големина.Идентична на нашата најдобро продаван Allpa 42 L Патување Пакет во карактеристики �

Патент затворање.Надворешните шише за вода носителот карактеристики кабелот за заклучување за да се об

Кампување надвор со TOMULE Ранец за да го здив свеж воздух и освежување на вашето расположение 1x Packable Ранец

【Материјал】На Crossbody daypack е направен од Оксфорд ткаенина, издржлив, лесен, дише, носатотпорни, и потапсор

7 2018 2017,компатибилен со i Pad Воздух 2 / 1,компатибилен со i Pad Mini 5 2019,компатибилен со i Pad Mini 4 / 3 / 2;.Ублажување н

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Но, Со Овој Една Торба, Мо

Голем панел вчитување на главниот оддел обезбедува пристап до внатрешноста содржина.Dual водат мрежа стр

На прилагодливи градите на рака со свирче тока, да ви помогне да го заклучите вашиот ранец во повеќе sturdil

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Please wait...