0
clear
  • Азотен Изразат ML2000 50-150 WHP Серијата EFI Еден Азотен Систем со 10 кг. Шише
  • -20%
  • -20%
Азотен Изразат ML2000 50-150 WHP Серијата EFI Еден Азотен Систем со 10 кг. Шише

Азотен Изразат ML2000 50-150 WHP Серијата EFI Еден Азотен Систем со 10 кг. Шише

DEN 14695.44

Износ
Това е достапна

Универзална EFI, одговара на сите Не-TBI EFI возила од 1985 година, до денес.Бела шише со хром вентил.Нерѓосувачки челик шише загради и solenoids.Сите хром фитинзи, не месинг. 50-100-150 тркала коњски сили.Азотен Изразат Серијата EFI Еден Азотен Систем (50-150 тркала коњ моќ) со 10 фунти за Шише придобивки од годините на истражување и развој направени ader во азотен светот, но по цена дури и најпознатите буџет-ограничени racer може да си ја дозволи.Само основите, не важничене, само цврста изведба во рок дното цени.Содржи не 'рѓосувачки челик азотен и гориво solenoids, а 1/16 NPT piranha млазницата, плетенка нерѓосувачки Д3 електромагнетниот да млазницата линии, 18 инчен плетенка нерѓосувачки D4 гориво линија, D4 15 нога плетенка нерѓосувачки D4 азотен feedline, 10 фунти за Шише, од не' рѓосувачки шише загради, азотен активирање притисни копче, и Jetting од 35-150 коњ моќ.Тоа е загарантирана да се произведе 150 тркала коњски сили!Ако сте сериозни азотен junkie со помал буџет.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

6061 T6 spraybarless палка плоча.Aircra нозе квалитет челик плетенка црева и 12 на нозете не ' рѓосувачки челик плетен

Азотен Систем со 10 кг.Број На Модел : 2042110 Објектот Пакет Димензија : 28.0" L x 11.0" W x 10.0" H Точка Пакет Тежина : 20

Please wait...