0
clear
  • COOFANDY машка Маица, Фустан Долг Ракав Секојдневен Копчето Надолу Кошули
  • -20%
  • -20%
COOFANDY машка Маица, Фустан Долг Ракав Секојдневен Копчето Надолу Кошули

COOFANDY машка Маица, Фустан Долг Ракав Секојдневен Копчето Надолу Кошули

DEN 904.80

Износ
Това е достапна

Памук смеса.Копче затворање.Машина За Миење.Мек Материјал - Премија памук и се вклопуваат, долг ракав фустан, кошула за мажи, меки и удобни за допир, навремено отпорни, обезбедување имате подобри носи искуство.Стилски Paisley - Deliacte paisley на внатрешниот јака и ракави, меките бои и едноставни структури, секое парче зрачи со луксузни додека останатите целосно практичен.Трендовски Дизајн - Контраст обоени копчиња, одбиеме јака и еден градите џеб, исклучителна прилагоди, ја прави оваа кошула од обичните да се извонредни.Погодни Прилики - Овој повик копчето надолу кошула натпревар со еден неврзан се потпреме на некој друг начин формална облека или се облекуваат релаксирана chinos комбинација.Носат со некои панталони на заводот и се фрли на некои фармерки во текот на ноќта за пијалаци со момци.Топло Совети - Машина перат и миење на рацете се двете достапни .Ве молиме проверете ја вашата големина со нашата ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА пред да го купат.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Со професионален дизајн, ова добро се облекува кошулата мора да биде вашиот главен во сите сезони!.Голем

Мијте ги одделно или со слични бои.Големина : S / M / L / XL / 2 XL / 3 XL / 4 XL / 5 XL.5~38 инчен, Половината 47~49 инчен, к

Please wait...