0
clear
  • Zojirushi ЕП-RAC50 Гастрономски d'Expert 1350-Вати Електрична Skillet Содржи не ' Рѓосувачки Челик Мерење Лажица Постави и Готвачот
  • -20%
  • -20%
Zojirushi ЕП-RAC50 Гастрономски d'Expert 1350-Вати Електрична Skillet Содржи не ' Рѓосувачки Челик Мерење Лажица Постави и Готвачот

Zojirushi ЕП-RAC50 Гастрономски d'Expert 1350-Вати Електрична Skillet Содржи не ' Рѓосувачки Челик Мерење Лажица

DEN 4318.56

Износ
Това е достапна

Таа, исто така доаѓа со две готвење плочи за бразилецот и друг за парење.ТИТАНИУМ И КЕРАМИЧКИ ENHANCED NONSTICK ОБЛОЖЕНИ РАМНА ПЛОЧА : Може да се користи за бразилецот.Останете кул страна се справува да ја направат отстранување на готвење пан брз и easy Tempered стаклен капак за следење на готвење process Detachable моќ cord Bundle вклучува : Готвење во Кулинарски Институт на Америка готвачот и мерење лажици сет.ДОАЃА СО 2 ГОТВЕЊЕ ТАВИ : Во длабок сад внатрешна пан е корисно за супа-тип јадења и fondue, и рамна плоча може да се користи за да се фрај стекови, јајца, морска храна, и други teppanyaki стил јадења.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Zojirushi ЕП-RAC50 Гастрономски d'Expert 1350-вати електрична skillet, Готвење во Кулинарски Институт на Америка готвачот, и мерење лажици сет.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.ГОЛЕМА МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ SKILLET : Доаѓа со 2 плочи и готвачи различни типови на храна во различни начини.Тоа се карактеризира со длабока внатрешна пан за храна, како fondue и sukiyaki дека е безбедно да се користи директно на stovetop.Можете да бидете сигурни дека дури и готвење во секое време со својата кружна површина на греење, прилагодлива температура поставувања, така што може да се готви на различни видови на храна во својот врв температура за неверојатна антена во секое време.Откако сите готвење е направено, расчистување е само едноставно со парчиња кои расклопување за својата погодност.Страна рачки остане кул за подобро ракување, калено стакло се прави да се внимава на вашиот создавање полесно од било кога, и монтажни кабелот за напојување прави поместување на единица околу побезбедно.На Zojirushi ЕП-RAC50 Гастрономски d'Expert 1350-Вати Електрична Skillet е вашиот обратите за мулти-цел и функционална готвење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ГОЛЕМИ ЕЛЕКТРИЧНИ SKILLET : Пола Deen е голем електрични skillet е разноврсна кујна апаратот ви треба!Тоа е 12 инчи

Различни функции : сите видови на вкусна храна се различни, shabu / пржени / пржени / варени / варен / печен, му

Please wait...