0
clear
  • InfinitePack 100pcs Транспарентен Чевли Торби за Патување, Преносни Чевли Чанти, Чевли Торбичка за Складирање Организатор со Drawstring за Мажи & Жени Големи Јасно Прозорец Чевл?
  • -20%
  • -20%
InfinitePack 100pcs Транспарентен Чевли Торби за Патување, Преносни Чевли Чанти, Чевли Торбичка за Складирање Организатор со Drawstring за Мажи & Жени Големи Јасно Прозорец Чевл?

InfinitePack 100pcs Транспарентен Чевли Торби за Патување, Преносни Чевли Чанти, Чевли Торбичка за Складирање

DEN 599.76

Износ
Това е достапна

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Јасно чевли торба е направен од 2 Мили густа пластика кои лесно можат да се lift & носат вашите чевли.На патните торби за чевли, немаат мирис, дамка-отпорни, дише, свитлива, лесен и пренослив, лесен за употреба.ТРАНСПАРЕНТЕН ДИЗАЈН : Нашата поли кеси се дизајн за лесно & брзо идентификување на содржината во Кеси.Складирање кеса, помага да се задржи вашата чевли чистење прашина и организирани.Тоа може да се примени како чевли торба за на јога, трчање, танцување, вежби, патување и така натаму.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Нашите кеси се достапни во 3 различни големини за да се исполнат вашите барања.Нашите Drawstring Кеси се достапни во 10x14, 12x18 & 18x14 пакет.ПРЕНОСНИ и ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Polybag ќе ви помогне да пакување багаж удобно и брзо, не мора да копаат околу она што ви треба.Можете да го преземете патување чевли чантата насекаде чисто и удобно, без потреба за други вреќи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Направени од 210denier.Водаотвратителен најлон со drawstring затворање.Патување додатоци.Сет од 3; димензии : 12 x 15

Кожен Кадифен Случај САМО за i Phone 12 Мини,заштита во една симпатична, новина дизајн од оваа girly случај.Soft &

Добар дизајн за дома и патување употреба.Високо Квалитетен Материјал : Направен од висок квалитет непле

????【Водоотпорен, Dustproof и Заштитени од Гребнатини】Направен од висококвалитет 900 D СТП, тоа може да се спро

Please wait...