0
clear
  • Флеш Мебел Трки Столици, X40, Црна/Виолетова
  • -20%
  • -20%
Флеш Мебел Трки Столици, X40, Црна/Виолетова

Флеш Мебел Трки Столици, X40, Црна/Виолетова

DEN 2138.64

Износ
Това е достапна

Врвна Ергономски Трки Стол : Покачена игри стол за supercharged игри искуство; Дебел cushioned места поддршка на корисниците до 280 килограми.Полулегнал Канцеларија Стол : Грб се движат со полулегнал назад движење; Lumbar перница со вибрации масажа преку 3 нога USB приклучок; 5-ѕвезда база со спортски casters обезбеди тивко движење.Високо Приспособливи : Полулегнал PC стол со бесконечна назад вредноста reclines 95° ~ 175°; Прилагодливи lumbar перница со snap отстранување; Слајд подложка за нозе надвор и флип-up за да се воздигне нозе; Целосна 360-степен опсег на движење.Изграден за Сите-Ден Удобност : Модерна полулегнал компјутер стол со 4.5" дебела поместена седиште; Седење решение за колеџ домови и дом канцеларии.ПРОИЗВОД МЕРЕЊА : Вкупната Големина : 28"W x 29.25-68"D x 48-51.25"H; Седиште Големина : 21.25"W x 21"D x 18.5-22.5"H; Назад Големина : 22"W x 31"H; Арм Големина : 27.25-30.25"H од подот; 6-9.25"H од седиштето; Lumbar Перница : 12"W x 3"D x 8"Х.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ОВА Е СОСЕМА НОВО : DNJ® Целосна Заптивка / Запечатување Сет.ОДГОВАРА : 8695 Suzuki / Самурај, Брза, Sidekick 1.3 L L4 SOHC

Зимски Растенијата Опфаќа : Ова растение замрзнување заштита поклопецот е дизајниран да им помогне на ф

????【Висок квалитет на производот】 Сите нерѓосувачки челик школка, многу цврсти и трајни, не деформациј�

Компатибилен Со Повеќе Домашни И Увозни Волан Тркала Вклучувајќи Навалите И Telescoping Модели.SAE и Метрички

Карактеристики : Направени од високо квалитетна ABS пластика, материјал, со добра цврстина и жилавост да �

Фер трговијата уверение, кошер заверена и неГМО, се уште е еднакво вкусна во овие јасни закуски со темно

100% Памук: Оваа рибар шапка е направен од Висока пропустливост TPU и памук.Ефикасно изолатите плунка, вод�

Дизајн за Пушки и пушка чување и прикажување : Што ќе се одржи на 6 пушки.Монтирани нашиот рачно изработе�

[Избегне Скапи Поправка Сметка] Оваа Samsung Галакси S20 Екран заштитник е тројно на сила на општиот алтернат

За ЕДЕН Поединец Чиј Роденден Е 01 / 01 / 1917 ДА 12 / 31 / 2016..ПРИМЕРОКОТ Слики погоре се ПРИБЛИЖНАТА Бои на Iterm ќе

Преносни ТВ, во согласност со ATSCT / T2, може да се види дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА и ATV.USB приклучок, Мемориска / MMC

Чувајте ги вашите пушка и пиштол списанија организирана и се на дофат со се Одржи Прикажува универзална

Ултра брзо читање и пишување speed Преносни SSD брзина со читај / пишувај на трансфер на податоци до 500 MB / s и

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Стандард Tufting Крпа индустриски стандард за употреба со tufting пиштоли, оваа комерцијални одделение платн�

6 инчен / 80 x 60 cm Боја : како на сликата прикажани Пакет вклучува : 3 x Растенијата маски Забелешка : Прирачн�

Заштита на вашата рака од прекини и гребнатинкиСо високи перформанси намали отпорен материјал HDPE е усв�

Откако купувањето, нашите пријателски, U S врз основа претставници ќе ви испрати дизајн распоред за ваше�

Индустријата е премиер големи весник кутија, има thickest страничните ѕидови во индустријата!.Големи, екстр

Откако купувањето, нашите пријателски, U S врз основа претставници ќе ви испрати дизајн распоред за ваше�

Please wait...