0
clear
  • GBLQ ПЛУС Packable Ранец 35L, Лесни Отпорен на Вода Свитлива Daypack За Патување Пешачење Кампување Црна
  • -20%
  • -20%
GBLQ ПЛУС Packable Ранец 35L, Лесни Отпорен на Вода Свитлива Daypack За Патување Пешачење Кампување Црна

GBLQ ПЛУС Packable Ранец 35L, Лесни Отпорен на Вода Свитлива Daypack За Патување Пешачење Кампување Црна

DEN 2284.80

Износ
Това е достапна

Издржливи & водоотпорен - Премија 210 D rip запре и водоотпорен најлон ткаенина ефикасно спречување ранец од тоа да биде изгребани и заштита на објекти од внатре се навлажни со површински.Стресот поени засилен со бар tacking и трајни 2-начин отпорни на абразија патентите низ ранец гаранција за зголемување на долговечноста.Компактен & мала тежина - Огради во zippered внатрешниот џеб во големина 8x7.5x1.2 инчен да се вклопи во било каде.Се развива од џеб да биде 35 литри ранец големина 18.5x12.5x7.5 инчи.Со само 0,5 фунти ултра лесен, тој нуди доволно простор, но најлесен за фаќање на различни авантури на отворено.Вистински простор saver, мора да се има на секое патување.Удобно - Ергономски обликувани во големина од 17 инчи, на прилагодливи и дише рамо ремени со отворена мрежа соочи може да се ослободат од стресот од рамото.Покрај тоа, целосната отворена мрежа задниот панел ќе го направат вашиот назад удобно, дури и за целиот ден да го користите.Ние се направи оваа надградена верзија со целосно оптимизиран за прилагодување и флексибилност за вас.Мулти Оддел - Овој ранец има пространа главната преграда, два пред патент џебови да се одржи мали додатоци, и еден внатрешен zippered безбедност џеб за вредни предмети, кои, исто така, делува како торбичка да се одржи ранец по укината.Ова 35 литри ранец може да се идеално носат сите на вашите лични предмети за 2-3 дена, кампување или патување. 100% Гаранција за квалитет - GBLQ ПЛУС ветување ЕДНА година Гаранција Бесплатна Услуга.Ние нудиме БЕСПЛАТЕН замена, ако неисправни се случува, и НЕМА ВРАЌАЊЕ е ПОТРЕБНО!Додадете ја вашата GBLQ ПЛУС ранец да количка, уживаат да го однесете на вашиот претстојните патувања!.Боја : Црна.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Тоа се исполнат големина барања за повеќето авиокомпании, доволно простор за 3 или 4 дена патувања.ПОВЕЌ�

【Материјал】На Crossbody daypack е направен од Оксфорд ткаенина, издржлив, лесен, дише, носатотпорни, и потапсор

Најлон обвивка.backstrap затворање.НА ПЕШАЧЕЊЕ ТУРИСТИЧКИ РАНЕЦ : GOX Packable Ранец е дизајниран за daytrips.Ранец, и�

♦ ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Ова градите торба е направен од солзаотпорни полиестер, кој е издржлив и има добри

На прилагодливи градите на рака со свирче тока, да ви помогне да го заклучите вашиот ранец во повеќе sturdil

Мал ранец предната страна има рефлективна рака лесно да се најде во ноќта.75 инчен лаптоп.Скриени безбед�

7 2018 2017,компатибилен со i Pad Воздух 2 / 1,компатибилен со i Pad Mini 5 2019,компатибилен со i Pad Mini 4 / 3 / 2;.Ублажување н

Патент затворање.Надворешните шише за вода носителот карактеристики кабелот за заклучување за да се об

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.материјал :

Топ zippered џеб 42 L Големина.Идентична на нашата најдобро продаван Allpa 42 L Патување Пакет во карактеристики �

Кампување надвор со TOMULE Ранец за да го здив свеж воздух и освежување на вашето расположение 1x Packable Ранец

Локалните Чувствуваат, Светот Жалба Секоја сезона nacionalsindicalista била е Сиетлбазирани тим на дизајнери се

Главната преграда вклучува виси тока за keychain, мал патент џеб и коса торбичка.Моќен Satchel Рамо, Рака; флекс�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Но, Со Овој Една Торба, Мо

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Nano Fly ткаенина интегрира ултрависок молекуларна тежина полиетилен (UHMWPE) ripstop и Cordura Најлон, создавајќи не

100% Полиестер.Увезени.Вертикална аикидо носат, Дијагонала ски носат, Хоризонтална аикидо носат опција, Б

Голем панел вчитување на главниот оддел обезбедува пристап до внатрешноста содржина.Dual водат мрежа стр

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

2 страна мрежа џебови за шише за вода или чадор (до најголемиот дијаметар од 2,5 инч) 1 скриени zippered антикра

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ако имате било каков проблем со скршени или оштетени пре

Please wait...