0
clear
  • GBLQ ПЛУС Packable Ранец 35L, Лесни Отпорен на Вода Свитлива Daypack За Патување Пешачење Кампување Зелена
  • -20%
  • -20%
GBLQ ПЛУС Packable Ранец 35L, Лесни Отпорен на Вода Свитлива Daypack За Патување Пешачење Кампување Зелена

GBLQ ПЛУС Packable Ранец 35L, Лесни Отпорен на Вода Свитлива Daypack За Патување Пешачење Кампување Зелена

DEN 310.80

Износ
Това е достапна

Издржливи & водоотпорен - Премија 210 D rip запре и водоотпорен најлон ткаенина ефикасно спречување ранец од тоа да биде изгребани и заштита на објекти од внатре се навлажни со површински.Стресот поени засилен со бар tacking и трајни 2-начин отпорни на абразија патентите низ ранец гаранција за зголемување на долговечноста.Компактен & мала тежина - Огради во zippered внатрешниот џеб во големина 8x7.5x1.2 инчен да се вклопи во било каде.Се развива од џеб да биде 35 литри ранец големина 18.5x12.5x7.5 инчи.Со само 0,5 фунти ултра лесен, тој нуди доволно простор, но најлесен за фаќање на различни авантури на отворено.Вистински простор saver, мора да се има на секое патување.Удобно - Ергономски обликувани во големина од 17 инчи, на прилагодливи и дише рамо ремени со отворена мрежа соочи може да се ослободат од стресот од рамото.Покрај тоа, целосната отворена мрежа задниот панел ќе го направат вашиот назад удобно, дури и за целиот ден да го користите.Ние се направи оваа надградена верзија со целосно оптимизиран за прилагодување и флексибилност за вас.Мулти Оддел - Овој ранец има пространа главната преграда, два пред патент џебови да се одржи мали додатоци, и еден внатрешен zippered безбедност џеб за вредни предмети, кои, исто така, делува како торбичка да се одржи ранец по укината.Ова 35 литри ранец може да се идеално носат сите на вашите лични предмети за 2-3 дена, кампување или патување. 100% Гаранција за квалитет - GBLQ ПЛУС ветување ЕДНА година Гаранција Бесплатна Услуга.Ние нудиме БЕСПЛАТЕН замена, ако неисправни се случува, и НЕМА ВРАЌАЊЕ е ПОТРЕБНО!Додадете ја вашата GBLQ ПЛУС ранец да количка, уживаат да го однесете на вашиот претстојните патувања!.Боја : Зелена.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Тоа се исполнат големина барања за повеќето авиокомпании, доволно простор за 3 или 4 дена патувања.ПОВЕЌ

2 страна мрежа џебови за шише за вода или чадор (до најголемиот дијаметар од 2,5 инч) 1 скриени zippered антикра

7 2018 2017,компатибилен со i Pad Воздух 2 / 1,компатибилен со i Pad Mini 5 2019,компатибилен со i Pad Mini 4 / 3 / 2;.Ублажување н

Кампување надвор со TOMULE Ранец за да го здив свеж воздух и освежување на вашето расположение 1x Packable Ранец

100% Полиестер.Увезени.Вертикална аикидо носат, Дијагонала ски носат, Хоризонтална аикидо носат опција, Б

Најлон обвивка.backstrap затворање.НА ПЕШАЧЕЊЕ ТУРИСТИЧКИ РАНЕЦ : GOX Packable Ранец е дизајниран за daytrips.Ранец, и

Nano Fly ткаенина интегрира ултрависок молекуларна тежина полиетилен (UHMWPE) ripstop и Cordura Најлон, создавајќи не

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Но, Со Овој Една Торба, Мо

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.материјал :

Главната преграда вклучува виси тока за keychain, мал патент џеб и коса торбичка.Моќен Satchel Рамо, Рака; флекс

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ако имате било каков проблем со скршени или оштетени пре

На прилагодливи градите на рака со свирче тока, да ви помогне да го заклучите вашиот ранец во повеќе sturdil

Издржливи & водоотпорен Премија 210 D rip запре и водоотпорен најлон ткаенина ефикасно спречување ранец од

【Материјал】На Crossbody daypack е направен од Оксфорд ткаенина, издржлив, лесен, дише, носатотпорни, и потапсор

Топ zippered џеб 42 L Големина.Идентична на нашата најдобро продаван Allpa 42 L Патување Пакет во карактеристики

Please wait...