0
clear
  • Alemite 555-E Пиштол Зафат Маснотии Пиштол, се Развива до 7,500 psi, Испорака 1 мл./30 Потези, 16 оз. Најголемиот дел или 14 оз. Кертриџ, со Флексибилни Проширување, Dual Потпора, Волу?
  • -20%
  • -20%
Alemite 555-E Пиштол Зафат Маснотии Пиштол, се Развива до 7,500 psi, Испорака 1 мл./30 Потези, 16 оз. Најголемиот дел или 14 оз. Кертриџ, со Флексибилни Проширување, Dual Потпора, Волу?

Alemite 555-E Пиштол Зафат Маснотии Пиштол, се Развива до 7,500 psi, Испорака 1 мл./30 Потези, 16 оз. Најголемиот

DEN 1384.08

Износ
Това е достапна

Оваа маст пиштол инјектира маснотии во стандарден маснотии фитинзи и е погоден за апликации, како што подмачкување на моторни возила, изградба и индустриска опрема, и аеронаутика.Продолжување Должина - 18 во.На следбеник има тешки-должност пролет да се задржи на маснотии пиштол се подготвуваат, и bleeder вентил држи маснотии пиштол од градење прекумерен притисок во цилиндарот.Кертриџ Големина - 14 оз.Alemite произведува подмачкување и течност за ракување системи и компоненти.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мала површина гребнатини и недостатоци.ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ТЕ

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Промовира зголемен проток за подобрени перформанси; го намалува температура и вибрации дефект.DEI нуди п

Индустријата е премиер големи весник кутија, има thickest страничните ѕидови во индустријата!.Големи, екстр

Зимски Растенијата Опфаќа : Ова растение замрзнување заштита поклопецот е дизајниран да им помогне на ф

ОВА Е СОСЕМА НОВО : DNJ® Целосна Заптивка / Запечатување Сет.ОДГОВАРА : 8695 Suzuki / Самурај, Брза, Sidekick 1.3 L L4 SOHC

Откако купувањето, нашите пријателски, U S врз основа претставници ќе ви испрати дизајн распоред за ваше

Caressoft.Увезени.Класичен Традиционалните Копчето Tufted Стил.Длабочина На Седиште 19 Инчи.Ширина На Седиште

Карактеристики : Направени од високо квалитетна ABS пластика, материјал, со добра цврстина и жилавост да

????【Висок квалитет на производот】 Сите нерѓосувачки челик школка, многу цврсти и трајни, не деформациј

【Уметност Големина на слика】 : (W) во 16 x (H) 24 во.Заврши Намести Големина на : (W) 16.7 во x (H) 24.8 во,1.3 инчи дебел

Ултра брзо читање и пишување speed Преносни SSD брзина со читај / пишувај на трансфер на податоци до 500 MB / s и

Содржина : 6 Jura Claris Smart Касети.Погоден за Jura кафе машини : Z8, Z6, J6 / J600, S8 / S80, E8 / E80 / E800 E6 / E60 / E600, D6 / D60 / D6

Одговара СУБАРУ Наследство(Тип D или подоцна тип BL / BP, од типот Атип BM / BR, including Eye Очите),СУБАРУ Impreza (од

Овој производ бродови во polybag.Чекор по чекор и поим со поим – тоа е Сино е Индиции & Вас!Децата ќе го сакам

Дебела Мерач Sidewall Со Двојна Sidewall Заштитници Помага Гуми Повеќе Се Намали, Чип И Отпорни На Абење.Сите Че

Компатибилен Со Повеќе Домашни И Увозни Волан Тркала Вклучувајќи Навалите И Telescoping Модели.SAE и Метрички

1 x USBC Gen1 : брзина на Пренос до 5gbps ( ТипC поврзете на мобилен телефон, ултрабрз уреди, флеш диск, HDD итн 【Gigabit

Заштита на вашата рака од прекини и гребнатинкиСо високи перформанси намали отпорен материјал HDPE е усв

За ЕДЕН Поединец Чиј Роденден Е 01 / 01 / 1917 ДА 12 / 31 / 2016..ПРИМЕРОКОТ Слики погоре се ПРИБЛИЖНАТА Бои на Iterm ќе

Гаранција : 100% задоволство.Сите ние сакаме да се направи тоа да се направи сте задоволни со нашата producsts

Леќа ширина : 47 милиметри.Го НАМАЛУВА СЈАЈОТ : Специјални леќи работат за да се елиминира отсјај од компј

Please wait...