0
clear
  • Trunab Наставник Комунални Tote Торба со Повеќе Џеб и Голем Простор за до 15.6 Лаптоп
  • -20%
  • -20%
Trunab Наставник Комунални Tote Торба со Повеќе Џеб и Голем Простор за до 15.6 Лаптоп

Trunab Наставник Комунални Tote Торба со Повеќе Џеб и Голем Простор за до 15.6 Лаптоп

DEN 186.24

Износ
Това е достапна

Патент затворање.ПРОСТРАНА ПРОСТОР : главната преграда е доволно пространа за складирање на сите ваши потреби во секојдневниот живот или за патување.И zip - топ затворање обезбедува вашиот објекти безбедно кога се движат.ПОВЕЌЕ НАДВОРЕШНИТЕ ЏЕБОВИ : 6 надворешните џебови во предни и назад, може да се стави на вашиот пост-во забелешка, пенкала, рака лосион, итн.за лесен пристап, 2 страна мрежа џебови за шишиња, чадор или на било кој друг.ОРГАНИЗИРАН ВНАТРЕШНИ ЏЕБОВИ : А поместена лаптоп за замрзнување може да се одржи до 15.6" лаптоп, или датотека папка.Повеќе мрежа џебови а на неколку места за да се задржи моливи, тетратки или за предавање на апаратот во едно место и уредно организирани.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Димензија : 16.5"*7.5"*13.5".Направени од премиум најлон и со бод, лесен дизајн за лесна за секојдневно носење и издржливи доволно да се користи за долго време.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ - Нашиот учител кеси е крајна carryall патна торба за да оди на училиште, канцеларија, бизнис.Моќен складирање способности и преносливост направи патувањето полесно.Тоа е, исто така, може да биде одличен организатор кеса, помага чување на вашите додатоци уредно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Изградена на здрав 600 Denier СТП.Голем главниот отворање лесно да ги чува сите дополнителни сувенири стекн

Патент затворање.ОТПОРНИ, ДОЛГОТРАЈНИ комунални tote торба е оптимизиран за превоз на повеќе обновливи н

Патент затворање.ПРОСТРАНА ПРОСТОР : главната преграда е доволно пространа за складирање на сите ваши п

Изградена на здрав 600 Denier СТП.Голем главниот отворање лесно да ги чува сите дополнителни сувенири стекн

★★★★Димензија на Главниот Оддел : 17.7 x 9 x 8"+Димензија на Чевли Оддел : 17.7 x 3.5 x 8"★★★★★★★★Додадете Чев

Please wait...