0
clear
  • Everflow 8295922-25 SXP 35 3/8 Завртка Вртливата Проширување со Навој Род Сидро Наменета за Цевки Закачалка, Инсталирајте Вертикална или 89° со Електро-Цинк Заврши (25 Pack), 25 Парче
  • -20%
  • -20%
Everflow 8295922-25 SXP 35 3/8 Завртка Вртливата Проширување со Навој Род Сидро Наменета за Цевки Закачалка, Инсталирајте Вертикална или 89° со Електро-Цинк Заврши (25 Pack), 25 Парче

Everflow 8295922-25 SXP 35 3/8 Завртка Вртливата Проширување со Навој Род Сидро Наменета за Цевки Закачалка,

DEN 5437.44

Износ
Това е достапна

Вертикална челик вртливата главата на завртката : одлична за род виси на pitched z-purlin 18-Мерач на 16-Мерач.X-ПРИТИСНЕТЕ технологија : на anchoring ленти на оваа завртка колапс по инсталацијата да се обезбеди завртка во место, намалување на потребата за retainer орев.Издржливи : поцинкуван челик структура со цинк слој, за врвен квалитет и отпорност на корозија.Лесно 2 чекор инсталација : пред ударна дупка и се вози водител на користење Sammys X-Притиснете ГО алатка.Намалување на завртка неуспех : инсталирате со компатибилен X-Притиснете ГО инсталација алатка #8194910 за да се обезбеди правилна инсталација на моторот и да се намали fastener неуспех.Род Закачалка, Материјал Примена Челик, Хоризонтална, Челик, Fastener Заврши Цинк Climaseal, месо тело Должина 1 1/2 во, Род Големина - Закачалки 3/8 Во.-16, Раководител Кол. 5/8 во, Боја на Сребро/Сребро, ги Исполнува/Надминува EX884759, FM 303126, УЛ EX245248, Пакет Количество 25.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Големина Модел : LL44 , Одговара 3 / 32" помине вежба машина , Главата Облик : Големи Барел , Глава Дијаметар : 6.

Кога ќе заврши вашата коса со тоа, скалпот и косата нема да се чувствувам целосен.Тоа е голем дар за семе

ft простор, совршен за плакарот ходникот aisle осветлување.Јас го користам тоа да се замени со плакарот све

✅ ВИСОКА ПОЛОВИНАТА & СТОМАК КОНТРОЛА Тренингот Legging ЈогаПанталони Жените е Дебела Руно Наредени Leggings

СОВРШЕН ГЛЕДАЊЕ ИСКУСТВО Мобилен телефон со екран лупа се проширува големината на екранот како проект

Преинсталиран водоотпорен гумена заптивка.Компатибилен со i Phone XR (Dual SIM Верзија).Тоа се користи за да го

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

★ЗДРАВ ИЗДРЖЛИВИ : Дете Заштитна нето умерена мекост, не е лесно да бледнее, не се плаши од ветер и дожд,

Спектакуларни Осветлување : Ова вдлабнати retrofit вградна светилка со мазна трим создава совршено топло и

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

Висок Квалитет : Аквариум грејач направен од висок квалитет на кварц стакло, двојно печат материјал , на

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

НулаДоказ патентиран филм Воена Одделение.Доживотна Гаранција.Без додаден рефус ја Подобрува зафат.Н

Материјал : Високо квалитетна ABS пластика, одлична ефикасност и издржливост.Делукс Моделирани Поздравн

Совршен Камериер Божиќ Украс за вашиот дрво.Керамички украс со 1 еднострани дизајн.Гланц за живописни с

Please wait...