0
clear
  • 13x6 HD Проѕирна Чипка Пред Човечка Коса, Перики За Црни Жени монголски Длабоко Кадрава Чипка Пред Перика Човечка Коса Пред Извлечен Длабоко Бран Фронтален перика (Пр?
  • -20%
  • -20%
13x6 HD Проѕирна Чипка Пред Човечка Коса, Перики За Црни Жени монголски Длабоко Кадрава Чипка Пред Перика Човечка Коса Пред Извлечен Длабоко Бран Фронтален перика (Пр?

13x6 HD Проѕирна Чипка Пред Човечка Коса, Перики За Црни Жени монголски Длабоко Кадрава Чипка Пред Перика Човечка

DEN 4295.76

Износ
Това е достапна

Pls земете длабоко нега на косата често, откако ќе обоена или белена на косата.Pls контрола на умирање време и температура.Швајцарскиот Чипка ~Услужни И Издржливи.Губење На Текстурата : Проѕирна Чипка Фронтален Длабоко Кадрава Перика, Може Да Се Направи Висока Конска Опашка & Пунџа.Темна боја е предложено нормално. 30 Дена Без Причина Наплата.Тоа е Мека и Метежот-Бесплатно Без никакви Пролевање Па Можете Да се Чувствуваат Удобно и Горди Над Вашата Нова Прекрасна Коса.Суров Материјал : 100% Човечка Коса Чипка Пред Перика,Богородица Човечка Коса Чипка Пред Човечка коса, Перики.Пред-Извлечен Природни Косата Човечка Коса Перика.Pls потрае неколку косите за да го направите текстот во прв план.Косата Густина : 150% Густина на Бразилскиот Длабоко Бран Перика,кадрава перика човечка коса.Чипка Големина : чипка перика Длабоко бран 13x6 чипка пред перика човечка коса пред куби ,пред извлечен природна коса линија, 13x6 инчен длабоко разделба нормално Капа Големина(22.Губење на Квалитетот : Мека Коса, Сјајна, Без мирис, Без метежот.Најдобар Квалитет : Длабоко Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса,Природна Боја,Може да Биде Обоена,Избелени,Исправи и Restyled,Без Мирис, Минимални Пролевање,Метежот Бесплатно, Задржете Навивам Добро,Може да се Направи Висока конска опашка&Пунџа.5" турнеја големина), Среден Браун Чипка Боја со Прилагодливи Ремени.Вид на Белешки : Ние се измери должината на косата кога косата се протегала да се прави.Голема работа За Црн петок и велигден Ден на Продажба.Чипка Големина : 13"x6" Проѕирна Чипка Пред Боја, Прилагодлив Ремени.Пред-Извлечен Косата ~ Убава.Чипка Пред Човечка Коса : Длабоко бран перика избрани висок квалитет 10 A одделение 100% Бразилецот богородица човечка коса.150% густина длабоко бран чипка пред човечка коса, перики.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

свиленкаста и мека кошер перика sheitels.Швајцарскиот чипка 5*5 со Машинанаправени weft назад.Капа големина : M(

5") во Стандардно, Glueless Велкро Кршење Дизајн Перики со 4 Чешли и Прилагодливи Ремени, Тоа Може да Одговара

Pls не четка кога објектот е влажно.Топло совети : на перики се дизајнирани и произведени во согласност со

ДОЛГОТРАЈНИ ПЛУТА ПОПОЛНУВАЊЕ за Разлика од другите евтини екранот манекен глави ние ги користиме 100% п

1.Капа Големина : Средна Стандардна Големина, мала големина и големи димензии треба да ме контактирате о�

Ако имате било каков проблем, ве молиме да не даде лоша критика, само контактирајте со нас слободно , Ние

Ние ви нудиме подобра перики и подобри цени.Подобро да одговара на кожата.Изработени од тантела, на hairnet

100% ракаврзани monofilament врвот, 100% ракаврзани со најмногу удобно мрежа.Коса : Човечка Коса.Моделот Покажува

1.Косата Стил : Краток БОБ Брановидна Перика 2.Губење На Материјал : Синтетички Отпорни На Топлина Влакна

❤ Пакет,Користете повод:1 * Моден Сина Синтетички пред чипка перика + 2 * Слободни Перика Капи.Q2 : Метежот

[Боја на перика] Како што е прикажано во перика (поради различни монитори или светла, не може да биде мала

КАРАКТЕРИСТИКА : перика капа употреба нето оние, овој вид на дише нето капа може да направи да се чувству

Се Чувствува Многу Како Човечки Косата И Скалпот, ТочноНаЖивотот Во Секој Детал;.Косата Предност : Приро

Моделот носи боја "Шампањ Вкоренети", кои можат да бидат различни од вашите избрани боја.Одбраната Боја �

❤️【Погодни Прилики】Секојдневна употреба, ноќта на Вештерките,Cosplay, Темата Партии, Bachelorette Партија, Сва

Топ Платежна Topper Боја RL10 / 12 СОНЧЕВИОТ КОСТЕН Raquel Велч Перики Топлина Пријателски Синтетички Чипка Пред

* Сите на Сон Душата премиум синтетички перики се направена со врвен квалитет синтетички влакна за прир�

ОВА НЕ Е ДЕФЕКТ, бидејќи секој човек е едноставно различни.9 оз Колекција : Smart Lace Човечка Коса Капа Голем�

Боја носи со моделот е 14 H.Бојата ќе примите може да се разликуваат од своч прикажани се должи на вашиот м

Please wait...