0
clear
  • Tovol Zerky Диносаурус Играчка Пиштол со Цел, Пена Стрела Blaster Пукачка Игра Играчка со Светлина и Звук Играчка за Деца 3,4,5,6 Години
  • -20%
  • -20%
Tovol Zerky Диносаурус Играчка Пиштол со Цел, Пена Стрела Blaster Пукачка Игра Играчка со Светлина и Звук Играчка за Деца 3,4,5,6 Години

Tovol Zerky Диносаурус Играчка Пиштол со Цел, Пена Стрела Blaster Пукачка Игра Играчка со Светлина и Звук Играчка

DEN 407.76

Износ
Това е достапна

Оваа играчка е идеален подарок за chilren кои се диносаурус љубовници,играчка пиштол битка играчи.Пена постигнувајќи цели:Differeent резултат личности кои децата може да се цел и пука за нивните slected резултат.Половината лента : 8 слотови за складирање на пена пикадо.Диносаурус снимање цели : симпатична и лесно да се соберат, живописни печатени, хартија, направени од Пена, постигнувајќи цели:Differeent резултат личности кои децата може да се цел и пука за нивните slected резултат Пена Пикадо : Мека и безбедно за снимање игра, со Бесконечна битка игра искуство.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Искуство интензитетот на Nerf Ривал битките со оваа пролетакција blastere интензитетот на Nerf ривал битките с�

Добра цврстина и може да се користи постојано.Оди на дистанца со овој blaster дека пожари пикадо и до 10 метр�

Сè што ви треба за две Ласерски X Играчи : Вклучува две Ласерски X Микро blasters со две рака примачите.Микро bl

Please wait...