0
clear
  • Денот на вљубените Карневал Подобрување на Скалпот Масло Секреција на Протеини Поправка на Косата, за Нега на Коса Крем Права Коса, Крем, Frizzy Коса Длабоко Хидрат Ко?
  • -20%
  • -20%
Денот на вљубените Карневал Подобрување на Скалпот Масло Секреција на Протеини Поправка на Косата, за Нега на Коса Крем Права Коса, Крем, Frizzy Коса Длабоко Хидрат Ко?

Денот на вљубените Карневал Подобрување на Скалпот Масло Секреција на Протеини Поправка на Косата, за Нега

DEN 2128.80

Износ
Това е достапна

Тоа може да се користи во салони за коса или дома и погоден за сите видови коса.Брза поправка на вашиот оштетена коса и да ја направат да изгледа повеќе луксузен, и полесно да се чешел.Протеин може да го храни коренот на косата и да се подобри губење на косата за ефикасно, промовира раст на здрава и цврста коса.Длабоко хидрат коса и подобрување на скалпот масло лачење да се направи вашата коса да изгледа новак и почиста.Намалување на frizzy на косата и прават таа да изгледа повеќе сјајна и мазност.Функција : 1. Протеин може да го храни коренот на косата и да се подобри губење на косата за ефикасно, промовира раст на здрава и цврста коса.2. Длабоко хидрат коса и подобрување на скалпот масло лачење да се направи вашата коса да изгледа новак и почиста.3. Намалување на frizzy на косата и прават таа да изгледа повеќе сјајна и мазност.4. Брза поправка на вашиот оштетена коса и да ја направат да изгледа повеќе луксузен, и полесно да се чешел.5. Тоа може да се користи во салони за коса или дома и погоден за сите видови коса.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Коса Conditioner Net Содржина : 100ml Package Листа : 1 x Косата Балсам.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Оставете го да 35 минути и исплакнете.За време на престој може да биде продолжена или скратена според кра

Додава Прозрачна Сјај.Оваа маска е погодна за сите навивам видови како што се 3А, 3Б, 3 C, 4А , 4 B и 4 C.ПОГОДЕН �

Збогатен со најчиста Кокосово Масло и Витамин Д се Препорачува за indiscipline и оштетена коса.За сите типови

Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (57 Дена)Губење на Системот од страна на Watsons Крајнат�

Врв капа за полнење е специјално дизајнирана да ви помогне да се истакнете вашата коса, без повреда на в�

Barex Italiana Nutri Rich Маска Интензивно Обновување За Сува & Оштетена Коса (8.45 мл.).Вкупно влага поттик!Богата по�

Работи чуда на Жеден, Frizzy или Оштетена коса Природна, Чиста, Органски, Вегетаријанци Одделение На Ладноц

Билни beuty производ.ПРИРОДЕН ПРОИЗВОД.БИЛНИ 100% ЧИСТ.АЈУРВЕДА ПРОИЗВОД.Кришна 07 трговци производ : Амла м�

На Косата Балсам е направен со единствена формула, која може ефикасно да се поправка на оштетена коса и �

МАСКА за КОСА И КОСА МАСЛО : Ова Packette вклучува и 1oz packette на нашите Згусне Коса, Маска, како и бонус 0.1 унца п

БИОТИН ОДИ НАДВОР КРШЕЊЕ – Не само биотин ја зацврсти слаба коса—тоа исто така оживува косата, тоа е чи�

????ИСПОЛНЕТ СО ХИДРОЛИЗИРААТ KERATIN : поправки и ја зајакнува косата, Тоа им помага да се врати Сјајот и Цвр�

Argan Масло Косата Маска РЕСТОРАТИВНА КОСА, МАСКА за ПОПРАВКА.Професионална маска за коса од ККKeratin Чувар �

✔️Применува третман се грижи за многу оштетена коса ✔️Слатко и свежи праска мирис ✔️Се применуваат

Хидратантен по грижа за избелени & боја третирана коса ★ ДЛАБОКО КЛИМАТИЗАЦИЈА ПОПРАВКА ЗА ОБОЕНИТЕ СУ�

Помага да се оптимизира влага рамнотежа за здравиот изглед на косата.Мазна и detangling.Помага да се оптимиз�

Please wait...