0
clear
  • Ambesonne Пролет Ранец, Жив Лето Цвета, Трајни Сите Намена Торба
  • -20%
  • -20%
Ambesonne Пролет Ранец, Жив Лето Цвета, Трајни Сите Намена Торба

Ambesonne Пролет Ранец, Жив Лето Цвета, Трајни Сите Намена Торба

DEN 719.76

Износ
Това е достапна

Големината на сликата печатени е 10.Оваа торба ќе биде вашиот нов омилена работа!Само почнам да размислувам на сите места каде што можете да го користите овој кул daypack!Пешачење, велосипед вози, училиште, плажа, да се патува, патувања, забавни паркови, фестивали, концерти, плажа, Нема граници!Се тоа каде некогаш сакате.Ранец со одличен дизајн, изработка поцелисходно користење надвор од просторот за поголем волумен.Тоа има монтажни печатење панел на предната страна.Рамо ремени се прилагодливи и исто така има носат справи.Изменуваат, персонализирани производи се многу популарни.Или подарок на вашето семејство или пријател, татко, мајка, ќерка, син, дечко девојка, најдобар пријател, внука, внук, внуци или за себе, објектот треба да биде интересно и автентични.Главната боја на ранец е Црна.Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.Совршен подарок идеја!Со широка палета на отпечатоци ќе се најдат насекаде, и сте сигурни да се најде вистинскиот дизајн за таа посебна личност!Нашите торба дизајни се професионално печатени, така вашиот уникатен дизајн ќе изгледаат одлично и да се направи некој насмевка со смешна, симпатична, гроздобер, или изразено уметнички дела.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.ЦЕЛОКУПНАТА МЕРЕЊА : 14"W x 18.МАТЕРИЈАЛ : висококвалитетен полиестер. Печатени област е 10. КАРАКТЕРИСТИКИ на мрежа надворешниот оддел за вода во шишиња + лаптоп/таблет сметководствена простор во внатрешноста кој одговара на 15" лаптопи + мал прегради во за телефони, пенкала, пари, картички и сл.Боја во печати : Multicolor.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но поради разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Со современа прашка дизајн и чувство на класичен оваа прашка торба е совршен за модерните луѓе во движе

【Големина】 : 26.6x20x42 CM / 10.5x8x16.5 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лес

Прво квалитет.Practic носат.Trek ранец СКАУТ КТ 50 Vario; Материјал : Полиестер 300 D ЈСВ RIP СТОП 7 * 7; Назад систем : Од

Големина на : (L)33×(W)19.5×(H)8cm.Мала, но се заврши.Дизајн за Игра Genshin Игра.Погоден за мажи,жени, момчиња и дево

Поместена рамо ремени се широк со висока пропустливост материјал, намалување на притисок на рамото и вр

МАТЕРИЈАЛ : Twill ткаенина, рамо ремени и перници се поместена, е здрав уште лесни, многу издржливи.РАНЕЦ ДИ

3"L x 7"H, лесно да ги собереш мали нешта, како копчиња, картички, пари и билет.5"H, се доволно големи за да се о

Повеќенаменски Ранец : Може Да Се Користи Како Лаптоп Ранец, Туристички Ранец, Студент Ранец, Училиште Boo

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

Со современа прашка дизајн и чувство на класичен оваа прашка торба е совршен за модерните луѓе во движе

Неговиот тенок, разновиден облик го прави совршен за кампусот, канцеларија или прошетка низ градот 1 x Гл

Минималистички Прашка Торба Со Голем Капацитет : Телото Е 15.Повеќенаменски Crossbody Торба : Се Носат Како Пр

Направени во САД или Увезуваат.На прилагодливи рамо, рака можат да се прилагодат на различни висини, за

Материјал : Twill ткаат.Лесни, Издржливи, Повеќенаменски.Големина на : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО.Надворешниот дизајн

【Големина】 : 26.6x20x42 CM / 10.5x8x16.5 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лес

【Употреба】 : Ова е едноставен ранец, Погоден за спроведување на таблети, паричници, книги, копчиња, слуш

[Дизајн Опис] Еден двострано печатење на предниот дел [Прашка торба големина] : 8.5 L x 12" H x 2.5" В [Материјал о

【Големина】 : 26.6x20x42 CM / 10.5x8x16.5 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лес

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било пр

Полиуретански обвивка.Патент затворање.Highend Материјал : Направен од висококвалитет СТП кожа материјал

Минималистички Ранец.Ако се чувствувате како да сте сметководствена половина на вашите лични предмети

Едноставност исклучителна кожа ранец ќе го направи совршен подарок за пријателите, семејството, дизајн

Ви благодариме за вашето драгоцено време и трпение за да се види, јас ви посакувам се најдобро!Судбината

* Високо Квалитетни Материјали : Направен Направени Од Оксфорд Текстил (Лагер Е Изработен Од Полиестер),

Дизајн опис : целосна ширина еден двострано печатење.Материјал опис : полиестер.Применливи сценарија : Т

Големина на : (L)33×(W)19.5×(H)8cm.Мала, но се заврши.Дизајн за Игра Genshin Игра.Погоден за мажи,жени, момчиња и дево

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...