0
clear
  • Urieo Мат Притиснете на Ноктите Зелена Долго Плоштадот Лажни Ноктите Едноставни Вештачки Акрилик Секојдневно Партија Целосно Покривање Лажни Нокти, за Жени и Девојч
  • -20%
  • -20%
Urieo Мат Притиснете на Ноктите Зелена Долго Плоштадот Лажни Ноктите Едноставни Вештачки Акрилик Секојдневно Партија Целосно Покривање Лажни Нокти, за Жени и Девојч

Urieo Мат Притиснете на Ноктите Зелена Долго Плоштадот Лажни Ноктите Едноставни Вештачки Акрилик Секојдневно

DEN 183.84

Износ
Това е достапна

Долго лажни нокти се направени од акрил и АБС материјал, кој е особено животната средина материјал и нема да предизвика оштетување на вашите нокти.Во прилог, на неговиот квалитет е многу добра, и вештачки нокти направени од тоа не се лесно да се скрши или оштетување.Мат лажни ноктите се 10 различни димензии (должина * ширина) : 25*19mm, 25*17mm, 24.5*16.5 мм, 23*15mm, 22*14mm, 21.5*13.5 мм, 20.5*12.5 mm, 21* 12mm, 20*12mm, 19*10.5 mm.Овие димензии се погодни за повеќето луѓе ноктите, и можете да изберете пет димензии кои одговараат на вашите нокти.Плоштад притиснете на ноктите се погодни за многу прилики, како што партии, proms, вечери, датуми, фестивали, плажи, па дури и дневно.Тоа ќе ги направи вашите нокти да изгледаат витки и ќе имаат различни чувство на модата кога се носи со различни облека.Покрај тоа, таа, исто така може да се користи како модерен подарок за жени околу вас, како што се мајки, сестри, пријатели, љубовници, и тие ќе бидат многу среќни кога тие добиваат овој дар.Што ќе добиете?Ќе добиете 24 лажни нокти (вклучувајќи десет големини), на нокти датотека, и парче од етикетата.Овие алатки може да ви помогне брзо да се закачите на ноктите на прстите.Тоа трае само три минути, а вие може да ги направи дома, наместо да се трошат половина час во ноктите продавница.Покрај тоа , тие може да ви помогне лесно да ги тргнеме на ноктите парче, без повреда на прстите.Ако не сте задоволни со вашата нарачка,контактирајте со нас во секое време за по-продажбата на услугата.Ние ќе ви обезбедиме со задоволителни решенија.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Промовира зголемен проток за подобрени перформанси; го намалува температура и вибрации дефект.DEI нуди п

????【Висок квалитет на производот】 Сите нерѓосувачки челик школка, многу цврсти и трајни, не деформациј�

ЕЛИМИНИРА МИРИС на молекуларно ниво наместо на маскирање мириси со мириси.НЕТОКСИЧНИ И МИРИСБЕСПЛАТНО

【Соодветна Замена】AC грејач клима уред control panel без заден прозорец defogger, соодветна Замена за 19961999 година

Карактеристики : Направени од високо квалитетна ABS пластика, материјал, со добра цврстина и жилавост да �

На СитевоЕдно Докинг Станица.На Thunderbolt порта 3, исто така, поддржува двојна 4 K@60 Hz прикажува преку USBC до дв

Зимски Растенијата Опфаќа : Ова растение замрзнување заштита поклопецот е дизајниран да им помогне на ф

ИЗРАБОТЕНИ СО МАСЛО од АВОКАДО : PRIMAL КУЈНА италијански Vinaigrette и Маринада е направен со чисто масло од аво

6 инчен / 80 x 60 cm Боја : како на сликата прикажани Пакет вклучува : 3 x Растенијата маски Забелешка : Прирачн�

За ЕДЕН Поединец Чиј Роденден Е 01 / 01 / 1917 ДА 12 / 31 / 2016..ПРИМЕРОКОТ Слики погоре се ПРИБЛИЖНАТА Бои на Iterm ќе

【Уметност Големина на слика】 : (W) во 16 x (H) 24 во.Заврши Намести Големина на : (W) 16.7 во x (H) 24.8 во,1.3 инчи дебел�

Направени од храна одделение нестап слој, долготрајни, duable и безбедно да се јаде.Пан Машина Нестап Палач

*Tapcon е регистрирана трговска марка на Илиноис Алатката Работи, Inc.Tapcon е регистрирана трговска марка на И�

Компатибилен Со Повеќе Домашни И Увозни Волан Тркала Вклучувајќи Навалите И Telescoping Модели.SAE и Метрички

Натпревари OE форма, одговара и функција.Лесно пресврт отстранување и одговара за совршен печат.Направе�

Ултра брзо читање и пишување speed Преносни SSD брзина со читај / пишувај на трансфер на податоци до 500 MB / s и

Тиркизна аква нијанса на боја, кој отвора до матен езерца 100% безбеден за луѓето, риби, животни, домашни м�

Содржина : 6 Jura Claris Smart Касети.Погоден за Jura кафе машини : Z8, Z6, J6 / J600, S8 / S80, E8 / E80 / E800 E6 / E60 / E600, D6 / D60 / D6

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Овој напор е поддржани од страна на нашите сопствени производство, производи менаџмент и инженеринг на

Стандард Tufting Крпа индустриски стандард за употреба со tufting пиштоли, оваа комерцијални одделение платн�

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

【Fitment】 Pls потврди fitment за вашето возило во 2иот слика или "опис на Производот"дел, и да видите други забел�

Please wait...