0
clear
  • Delebao Бебе Дете Бебе Чипка Мека Единствена Високо-топ Велур Топло Патики Чизми за Снег
  • -20%
  • -20%
Delebao Бебе Дете Бебе Чипка Мека Единствена Високо-топ Велур Топло Патики Чизми за Снег

Delebao Бебе Дете Бебе Чипка Мека Единствена Високо-топ Велур Топло Патики Чизми за Снег

DEN 840.00

Износ
Това е достапна

100% Кожа.Велур единствена.Мек материјал го прави бебето се чувствуваат многу топло и удобно.Прилагоди на големината со shoelace - едноставен, трајни и елегантен.Велур со СТП кожа горниот материјали.Големина На 3-6 Месеци/4.33", Големина 6-12 Месеци/4.72", Големина 12-18 Месеци/5.12", Големина 18-24 Месеци/5.51".Совршен за crawle бебе затворен.Ве молиме изберете големина по мерка на вашето бебе е feet Specifications : Големина на 3-6 Месеци : Чевли Пета до пети Должина : 11cm/4.33 inches Size 6-12 Месеци : Чевли Пета до пети Должина : 12cm/4.72 inches Size 12-18 Месеци : Чевли Пета до пети Должина : 13cm/5.12 inches Size 18-24 Месеци : Чевли Пета до пети Должина : 14cm/5.51 инчи 1inch= 2.54 cm DELEBAO е познат по своите бебе чевли, ние сме професионални за правење бебе чевли за повеќе од 10 години.Ние сме сериозни во врска со квалитетот на производот, потрошувачот искуства и задоволства се на нашиот прв приоритет.Тоа е најдобриот избор за вашето бебе да се избере нашите производи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот [АТМОСФЕРА МАТЕРИЈАЛ] Премиум квалит

Направени во САД или Увезуваат.Обоена Овчо Крзно (Крзно Потекло : Австралија / Велика Британија / Ирска /

Antiskid Кутре Чевли Мекаsoled Миленичиња Куче Чевли Водоотпорен Мало Куче Мека Милениче Производи Материјал

Медиум.Кралска Сина Сјај.Шокабсорбента докажани за да апсорбира енергија од hoof потрес на мозокот од ст

ЛЕСНО ДА се СТАВИ ON / OFF & ОСТАНЕ НА : Fastener куќишта со drawstring обезбеди сит, удобно се вклопуваат, со екстра за

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Вратило мерки околу 7" од лак.Подигнет

5" Големина 16 : Градите : 41.Овој дизајн го прави жените потенок, професионални и сигурни во себе...

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина единствена.Пета мерки околу

Спецификации : Доаѓаат со уникатен модел и убава текстура и против пролизгување единствена, миленичиња

Про Перформанси Прикажи Скок Чизми се дизајнирани со иновативна, шок апсорбирање на воздушното перниче

Виножито.Гума.Двојно Велкро Затворање.Overreach Чизми.Виножито Вратоврска Боја на Гума Ребрести Overreach Бел Ч

Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу Глуждот" од лак.Подигнете отворање мерки околу 4" наоколу.Удобен с

Заштеди време и енергија.На overreach говорница треба да се користи за покривање на Медицински Hoof Подигање н

Имајќи ги имаат prefect искуство за вашата авантура.Преносни Велкро дизајн, лесно да се носат, леплива и изд

1.【Големини】 : Големина 3 : 1.5" x 1.3" (L*W);Големина 5 : 1.9" x 1.5" (L*W);Големина 7 : 2.3" x 1.9" (L*W).Ве молиме мерка вашето ку

Нови Ven TECH Ultrashock материјал им овозможува на топлина и влага да избега.Пред чизми се contoured и обликувани за

СУПЕРИОРЕН ДЕТАЛИ : конците се уредни, мазна и се тесни.Ние сме посветени да нуди висок квалитет offashion би

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Форма фитинг Екстремни Vented Спортски Ч

Здрав мрежа материјал овозможува непречено струење, нема потреба да се грижите за предизвикување на би

Ве молиме, главно, се однесуваат ширина, тежина може да се користи само како дополнителна референтна; Го

Со нив, вашето домашно милениче може да среќно стартувај околу во снегот надвор.Не само што е полесно за

На еден од двата проекти ќе бидат доставени по случаен избор.Руно помеша ткаенина&памук.Пета мерки окол

Please wait...