0
clear
  • КАДРАВА КОСА РЕШЕНИЈА - Магија Магла Detangler за Болка во Слободен Стил (3.4 мл)
  • -20%
  • -20%
КАДРАВА КОСА РЕШЕНИЈА - Магија Магла Detangler за Болка во Слободен Стил (3.4 мл)

КАДРАВА КОСА РЕШЕНИЈА - Магија Магла Detangler за Болка во Слободен Стил (3.4 мл)

DEN 191.76

Износ
Това е достапна

ЛЕСНИ ОСТАВЕТЕ-ВО DETANGLER : условувањето состојки на овој кадрици detangler остави косата мека, мазна и сјајна без над-навлажнувачки.Навивам Чувар Магија Магла Detangler може да се користи секојдневно како дел од вашата редовна коса одржување рутина.ДЕЦАТА БЕЗБЕДНО : Магијата Магла Detangler содржи само високо-квалитетни состојки.Неговата нежна и безбедно формулација е создаден специјално за деца.ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА PH НА ВАШЕТО ДЕТЕ КОСА : Благодарение на својата единствена формула, Магија Магла Detangler има сила да се прилагоди на PH баланс на косата да ви даде силна, здрава коса без додавање на тежина.НЕМА ПОВЕЌЕ TANGLES И ЈАЗЛИ : Благодарение на својата единствена формула, Магија Магла Detangler ќе ви овозможи да непречено планирам вашиот чешел или со прстите низ косата, обезбедување на помал отпор при отстранување на tangles и јазли.СИЛИКОНИ-СЛОБОДНО : Curl Чувар е серија на производи кои ќе се изврши 100% од времето, на секој кадрава главата, во сите временски услови, без silicones.Состојките во нашата формула се секогаш највисок квалитет и никогаш не се тестираат врз животни. 30 секунди да Јазол-слободен коса!Формулиран со нежни климатизери за да се олабави tangles за лесно миење на забите.Совршен за сите навивам видови и текстури.За употреба на влажна коса.Спреј Магија Магла Detangler целиот коса, обрнувајќи посебно внимание на областите каде што постојат tangles.Да чекате 30 секунди и да започне detangling од краевите на коренот со користење на четка или чешел.Не исплакнете.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Органски Боја Системи се Смири Плус Третман 150ml / 5.07 Fl Мл.Смири Плус Третман Формулиран со органски анасо

Големина : 8" X 12"(21 см X 30 см).Материјал : Влакна Ткаенини.Декорација.Постер.Екранот.Состојба : Нова Количин�

♥ 【 Природни Состојки Боење Нежно 】Направени од природни состојки растителни екстракти, без иритациј

Привлекување на природно единство и влажна од јадрото.Земја на потекло : Јапонија.Содржина : 200ml.Произво�

Најроби WrappТоа Блесне Пенење Лосион, 8 мл Пакување од 3 Постигнат апсолутно никаква flaking или dulling бел филм.

Косата Задебелување Крем; Додава Бестежин Тело И Волумен На Тенки И Мрсна Коса Видови.Ја Враќа Еластичн�

Големина : 8" X 12"(21 см X 30 см).Материјал : Влакна Ткаенини.Декорација.Постер.Екранот.Состојба : Нова Количин�

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Опрема за бродови слободни, исклучоците се применуваат*.Тежина капацитет : 350lbs.Некои собранието е потре�

Нашите Promise Is да ја Испорача Нашите Потрошувачи Ширум Светот, Ексклузивно за Нега на Коса Искуство при К�

[Х5 парчиња] Деми Uevo дизајн коцка воздух лабава восок 80g airloose восок ДЕМИ uevo дизајн коцка.w / следење на број

Големина : 8" X 12"(21 см X 30 см).Материјал : Влакна Ткаенини.Декорација.Постер.Екранот.Состојба : Нова Количин�

Производ Големина (широчина X длабочина X височина) : 50mm X50mm X.Земја на потекло : Јапонија.Содржина : 120ml.Ист�

Големина : 8" X 12"(21 см X 30 см).Материјал : Влакна Ткаенини.Декорација.Постер.Екранот.Состојба : Нова Количин�

• За Сериозна Доза на Влага и Сила Поправка • За Посилна Кадрици и Калеми • За блескава мекост • Нема Par

Мат Текстура : Мат текстура за создавање природни фризура.Меки коренот на косата, визуелно enhanced коса вол

Please wait...