0
clear
  • BLU Студио C 5+5 LTE Smartphone - GSM Отклучен - Црна
  • -20%
  • -20%
BLU Студио C 5+5 LTE Smartphone - GSM Отклучен - Црна

BLU Студио C 5+5 LTE Smartphone - GSM Отклучен - Црна

DEN 1149.60

Износ
Това е достапна

4 G LTE, Отклучен Dual Sim Телефон со Андроид 5.0 Lollipop.Qualcomm Snapdragon 210 На 1,1 GHz, Quad-core процесор, Adreno 304 графичкиот процесор. 8 GB Внатрешна Меморија од 1 GB RAM меморија, Micro SD до 64 GB. 5 MP Автофокус Главната Камера со Led Блиц и 5 MP Камера Напред. 4 G LTE, (2/4/7/17), 4 G HSPA+ (850/1700/1900/2100).GSM Quad Бенд : НИ Компатибилност Национално ниво за сите GSM Мрежи, вклучувајќи AT&Т, Т-Мобиле, Крикет, Metro PCS, Директно се Зборува и на другите.Се сретне Студиото В 5+5 LTE нов член на боја серија, со фокус на вас.Вашиот филмови и слики ќе изгледаат неверојатно на една убава 5.0" екран со BLU Бескраен Поглед на Технологијата (IPS).Уживајте екслузивно слики од вашиот главниот 5 Мегапикселна автом. фокус камерата или вашата пред 5 Мегапикселна камера со автофокус BLU финален допир на софтвер.Вашиот Студио C 5+5 секогаш е подготвен да се стави во работа на хард ден за вас, со 1 GB Ram и Qualcomm Snapdragon 210 На 1,1 GHz, Quad-core процесор.Со Андроид 5.0 Lollipop вашиот паметен телефон искуство ќе биде како никој друг.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Промовира зголемен проток за подобрени перформанси; го намалува температура и вибрации дефект.DEI нуди п

Стандард Tufting Крпа индустриски стандард за употреба со tufting пиштоли, оваа комерцијални одделение платн�

【Уметност Големина на слика】 : (W) во 16 x (H) 24 во.Заврши Намести Големина на : (W) 16.7 во x (H) 24.8 во,1.3 инчи дебел�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Ултра брзо читање и пишување speed Преносни SSD брзина со читај / пишувај на трансфер на податоци до 500 MB / s и

Гаранција : 100% задоволство.Сите ние сакаме да се направи тоа да се направи сте задоволни со нашата producsts �

????【Висок квалитет на производот】 Сите нерѓосувачки челик школка, многу цврсти и трајни, не деформациј�

*Tapcon е регистрирана трговска марка на Илиноис Алатката Работи, Inc.Tapcon е регистрирана трговска марка на И�

Заштита на вашата рака од прекини и гребнатинкиСо високи перформанси намали отпорен материјал HDPE е усв�

Преносни ТВ, во согласност со ATSCT / T2, може да се види дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА и ATV.USB приклучок, Мемориска / MMC

Долго лажни нокти се направени од акрил и АБС материјал, кој е особено животната средина материјал и нем

На СитевоЕдно Докинг Станица.На Thunderbolt порта 3, исто така, поддржува двојна 4 K@60 Hz прикажува преку USBC до дв

Овој дел различни пакет содржи 3 Млечно Чоколадо барови, Чоколадо барови, 3 Бело Чоколадо барови, 3 TOBLERONE Ш

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Овој напор е поддржани од страна на нашите сопствени производство, производи менаџмент и инженеринг на

За ЕДЕН Поединец Чиј Роденден Е 01 / 01 / 1917 ДА 12 / 31 / 2016..ПРИМЕРОКОТ Слики погоре се ПРИБЛИЖНАТА Бои на Iterm ќе

[Пакет] Вклучуваат 4 Пакети На Растенијата Мраз Заштита Кеси(47.5"×31.5").Задоволување на вашите зимски зашт�

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мала површина гребнатини и недостатоци.ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ТЕ

Црна елоксирани алуминиумски домување повлекува топлината подалеку од solenoids за екстремна издржливост.�

Тиркизна аква нијанса на боја, кој отвора до матен езерца 100% безбеден за луѓето, риби, животни, домашни м�

【Платно Одбори за Сликарство】 : Одлична за масло бои, акварел бои, акрилни бои, tempera и gouache, ѕид décor, уметн

Натпревари OE форма, одговара и функција.Лесно пресврт отстранување и одговара за совршен печат.Направе�

Направени од храна одделение нестап слој, долготрајни, duable и безбедно да се јаде.Пан Машина Нестап Палач

ЕЛИМИНИРА МИРИС на молекуларно ниво наместо на маскирање мириси со мириси.НЕТОКСИЧНИ И МИРИСБЕСПЛАТНО

Зимски Растенијата Опфаќа : Ова растение замрзнување заштита поклопецот е дизајниран да им помогне на ф

Please wait...