0
clear
  • Дома Салон За Убавина 8 Секунди Пареа Косата Маска Капа Косата Негување Клима Уред Мазнење Маска За Нега На Коса
  • -20%
  • -20%
Дома Салон За Убавина 8 Секунди Пареа Косата Маска Капа Косата Негување Клима Уред Мазнење Маска За Нега На Коса

Дома Салон За Убавина 8 Секунди Пареа Косата Маска Капа Косата Негување Клима Уред Мазнење Маска За Нега На

DEN 350.16

Износ
Това е достапна

✅Топло чувство маска за коса, пријатна топлина промовира губење на вага за да го отворите, длабока пенетрација на хранливи материи за да се подобри оштетена коса од коренот. ✅Удобно температура од 37℃, отворете ја косата cuticle, забрзување на хранливи осмотичен апсорпција. ✅Еманципира вашите раце и зачувајте го вашето време, можете да гледаат ТЕЛЕВИЗИЈА или да се грижи за вашето бебе при користење на косата со маска. ✅Соединение амино киселина, поправка на косата јадро, двојно влага, направи навлажнувачки БАЊАТА за вашата коса. ✅Само 15 минути, тоа може да ги реши коса проблеми како што се hairiness, искршена коса, перм и боење штета.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Коса Mask Usage : 1. По миењето на косата, ја бришам коса да се направи тоа половина сув без капе вода.Се соберат на косата на врвот на главата и го стави во косата маска капа;2. Отстрани хартија зад налепница и да се прилагоди на големината за да се поправи косата маска;3. Rently масажа на косата, да го стимулираат косата да апсорбира висока чистота навлажнувачки серум;4. По чекање за 15-20 минути, отстранете ја косата со маска и измијте го со вода.Пакет Листата : 2 x Косата Маска.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Leche пал Pelo Афро y Rizos Шампон за сува, оштетена и кадрава коса чисти додека помагање на хидрат и да се зајак�

Работи чуда на Жеден, Frizzy или Оштетена коса Природна, Чиста, Органски, Вегетаријанци Одделение На Ладноц

1 Користење на висококвалитетни високитемпература жица, ликовната процесот на производство е мазна и л�

Билни beuty производ.ПРИРОДЕН ПРОИЗВОД.БИЛНИ 100% ЧИСТ.АЈУРВЕДА ПРОИЗВОД.Кришна 07 трговци производ : Амла м�

Збогатен со најчиста Кокосово Масло и Витамин Д се Препорачува за indiscipline и оштетена коса.За сите типови

Го спречува губење на есен и ефикасен против првут.Hibiscцвеќиња промовира раст на косата, да престане кос�

Врв капа за полнење е специјално дизајнирана да ви помогне да се истакнете вашата коса, без повреда на в�

Dancoly Ангел 0c Нулта Степен Масло Контрола Ладна Маска Masque 8.3 оз Dancoly Ангел 0c Нулта Степен Масло Контрола Ла

Barex Italiana Nutri Rich Маска Интензивно Обновување За Сува & Оштетена Коса (8.45 мл.).Вкупно влага поттик!Богата по�

Љубов Создадени Со Сите природни, Органски, Балансирање Состојки, Овој Рецепт Помага на Вашата Коса се В

МАСКА за КОСА И КОСА МАСЛО : Ова Packette вклучува и 1oz packette на нашите Згусне Коса, Маска, како и бонус 0.1 унца п

Honma Токио создаде формула која во комбинација со argan масло станува дури и повеќе ефективни за добивање к�

Aquasilice Органски Косата Маска Ананас 200ml е маска направена со состојки од органско потекло, Ананас мирис, �

Тоа обезбедува косата со различни хранливи состојки, помага во поправка на косата, додатоци за коса вла�

Додава Прозрачна Сјај.Оваа маска е погодна за сите навивам видови како што се 3А, 3Б, 3 C, 4А , 4 B и 4 C.ПОГОДЕН �

Ресторативна исцелување маска што е формулиран за да се остави насоки неверојатно мека и мазна по само �

Please wait...