0
clear
  • Брејди 6003-LL Етикета, Фото Луминисцентните Полиестер Лента, 3, (Пакување од 25), Светлечки Зелена
  • -20%
  • -20%
Брејди 6003-LL Етикета, Фото Луминисцентните Полиестер Лента, 3, (Пакување од 25), Светлечки Зелена

Брејди 6003-LL Етикета, Фото Луминисцентните Полиестер Лента, 3, (Пакување од 25), Светлечки Зелена

DEN 893.52

Износ
Това е достапна

Брејди Б-324 Brady Glo материјал е сјај-in-the-dark (фото луминисцентните) притисок чувствителни полиестер.Ги исполнува или го надминува следниве стандарди.ASTM E-2072-00 / ASTM E-2073-00, ASTM E-162, ASTM E-648, ASTM E-662, ММО Резолуција A. 752(18), ISO/CD 15370, Морски Безбедност Одбор м-р.27(61), DIN 67 510 (Делови од 1 - 4), и PSPA Стандард 002 Дел 2. Задолжен за време на 5 минути @ 1000 Лукс ќе наплаќаат знак за +10 часа сјај време.Во согласност сјај живот и неограничен батерија во текот на работниот век.Brady Glo Готски Брз-Align Броеви и Букви.Авто-лепење, само-усогласување умре сече знаци дека блокирам да се обезбеди совршено место за професионален изглед пораки во секое време.Букви и бројки се направени од Б-324 Brady Glo материјал кој е сјај-во-темно, (фото луминисцентните) притисок чувствителни полиестер и овозможува висока видливост во темница-осветлени објекти и во текот на ноќта.Достапни во знак големини на 1", 2", 3" и 4".Стандард пакети вклучуваат 25 идентични знаци.Знаци вклучуваат броеви 0-9 и букви A-Z. Brady Glo е трговска марка на Брејди во Светот, Inc.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Замена на АПЦ BACKup ПРОЗОРЦИ 750 BE750 G Батеријата.Замена за UB1280 Универзална Запечатени оловни Батерии.Една Г

Фитинг за PC вода за ладење апликација.Extender Монтирање.Висок Квалитет на Никелобложено Месинг.Тема : G1 / 4".�

Гаранција : 100% задоволство.Сите ние сакаме да се направи тоа да се направи сте задоволни со нашата producsts �

Стандард Tufting Крпа индустриски стандард за употреба со tufting пиштоли, оваа комерцијални одделение платн�

【Уметност Големина на слика】 : (W) во 16 x (H) 24 во.Заврши Намести Големина на : (W) 16.7 во x (H) 24.8 во,1.3 инчи дебел�

Овој напор е поддржани од страна на нашите сопствени производство, производи менаџмент и инженеринг на

Овој дел различни пакет содржи 3 Млечно Чоколадо барови, Чоколадо барови, 3 Бело Чоколадо барови, 3 TOBLERONE Ш

Ултра брзо читање и пишување speed Преносни SSD брзина со читај / пишувај на трансфер на податоци до 500 MB / s и

Црна елоксирани алуминиумски домување повлекува топлината подалеку од solenoids за екстремна издржливост.�

Индустријата е премиер големи весник кутија, има thickest страничните ѕидови во индустријата!.Големи, екстр

[Пакет] Вклучуваат 4 Пакети На Растенијата Мраз Заштита Кеси(47.5"×31.5").Задоволување на вашите зимски зашт�

Фер трговијата уверение, кошер заверена и неГМО, се уште е еднакво вкусна во овие јасни закуски со темно

Преносни ТВ, во согласност со ATSCT / T2, може да се види дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА и ATV.USB приклучок, Мемориска / MMC

Долго лажни нокти се направени од акрил и АБС материјал, кој е особено животната средина материјал и нем

ОВА Е СОСЕМА НОВО : DNJ® Целосна Заптивка / Запечатување Сет.ОДГОВАРА : 8695 Suzuki / Самурај, Брза, Sidekick 1.3 L L4 SOHC

Caressoft.Увезени.Класичен Традиционалните Копчето Tufted Стил.Длабочина На Седиште 19 Инчи.Ширина На Седиште

【Соодветна Замена】AC грејач клима уред control panel без заден прозорец defogger, соодветна Замена за 19961999 година

неговиот најдобар избор на батеријата комбинација 【Апликација】 18650 мобилен носителот може да се корис

ИЗРАБОТЕНИ СО МАСЛО од АВОКАДО : PRIMAL КУЈНА италијански Vinaigrette и Маринада е направен со чисто масло од аво

100% Памук: Оваа рибар шапка е направен од Висока пропустливост TPU и памук.Ефикасно изолатите плунка, вод�

За ЕДЕН Поединец Чиј Роденден Е 01 / 01 / 1917 ДА 12 / 31 / 2016..ПРИМЕРОКОТ Слики погоре се ПРИБЛИЖНАТА Бои на Iterm ќе

Врвна Ергономски Трки Стол : Покачена игри стол за supercharged игри искуство; Дебел cushioned места поддршка на ко

4 G LTE, Отклучен Dual Sim Телефон со Андроид 5.0 Lollipop.Qualcomm Snapdragon 210 На 1,1 GHz, Quadcore процесор, Adreno 304 графичкиот проце

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Овој производ бродови во polybag.Чекор по чекор и поим со поим – тоа е Сино е Индиции & Вас!Децата ќе го сакам

Please wait...