0
clear
  • Гума Заштитници - Гума Grommets се вклопува 2 Дупка со 1 5/8 ID и 3/16 Широк Надворешниот Ритам 10 компјутери Квалитет Брзо Брод
  • -20%
  • -20%
Гума Заштитници - Гума Grommets се вклопува 2 Дупка со 1 5/8 ID и 3/16 Широк Надворешниот Ритам 10 компјутери Квалитет Брзо Брод

Гума Заштитници - Гума Grommets се вклопува 2 Дупка со 1 5/8 ID и 3/16 Широк Надворешниот Ритам 10 компјутери

DEN 1321.44

Износ
Това е достапна

Гума Grommets за 2" Панел Дупка, 1 5/8" ID . 2 1/4" OD.Одговара На 3/16" Панел.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и квалитетен материјал. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите производи колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме да се врати за нови замена или целосно враќање на средствата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

☼ Гума grommets најчесто се применува во дупки да се заштити кабли / жици / линии / кабли од остри агли, краеви

★ Спецификација : 15 компјутер од 1 / 8"x1 / 4", 10 компјутер на 3 / 16"х5 / 16", 7 компјутер од 1 / 4"x½", 3 компјутер на 6 / 16

Предмет : Пластика Крајот Капа Алуминиумски Профил Додатоци Црна За 4040 ве Молиме Љубезно Белешки : Ова е

【Пакет Содржина】ќе добиете 6pcs жолта биро grommets во пакет.Масата grommet е направен од здрав силикони и тоа е

Убава сјајна месинг заврши.Стандард grommets голема за кожа / платно работа.Направен да се користи со рака а

【ГОЛЕМИНА】 Макс.Дијаметар : 57mm / 2.24"; Висина : 12mm / 0.47"; Целата Дното Дијаметар : 50mm / 1.97"; Дното Дупка со Ди

⭐【Материјал】Кабел Grommets се направени на премиум alumimum легура дека е ' рѓадоказ и издржливи ⭐【Функција

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Rubber.Net Тежина : 115g; Пакет Содржина : 350(+ / 2%) x Жици Grommets.Главната Бо

Убава сјајна никел / хром финиш.Стандард grommets голема за кожа / платно работа.Направен да се користи со ра

Спецификација : Материјал : Алуминиум; Боја : Црна; Големина : 80*80mm / 3.15*3.15 во; Пакет Тежина : 140g (прибл.).Алу

Според дебелина на кабелот, дијаметар на гума приклучок може да се намали по волја, и гумена заптивка ле

Категорија : Кабли.На Жици Management Bushings.Grommets.Mfr : ContaКлип.Черупка.Спецификација За Производ : Категорија :

Сосема Нов.Предмет тип : Fastener & Клип.Објектот должина : 15cm.Објектот тежина : за 0,7 кг.Карактеристики : Бренд

5 / 16" ID ГУМА GROMMETS ЗА 3 / 4" ПАНЕЛ ДУПКА.МАСЛО ОИЕ BUNA .ОДГОВАРА НА 3 / 16" ПАНЕЛ.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и квал

【Параметри】1 / 8"x1 / 4" 15 PCS,3 / 16"х5 / 16" 10 PCS,1 / 4"x½" 7 PCS,6 / 16"x17 / 32" 3 PCS,3 / 8"x9 / 16" 5 PCS,3 / 8"x½ 6 PCS,1 / 2"x21 / 32" 4 PCS,3 / 8"x¾" 3 PCS,7 / 1

Рамо заштитници опремени како стандард.Достапни во светло должност преку мултиткаат, висока јачина на

????【ЖИЦА ОРГАНИЗАТОР】 : ви Обезбеди со чиста површина.Одличен начин да го сокријат кабли работи преку ѕ

1.Спецификација : Внатре Дијаметар 0.98" / 25мм, Ударна Дупка 1.18" / 30мм, Целокупната Дијаметар 1.42" / 36mm...

БРЕНД : САД Запечатување.ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ ДЕЛ БРОЈ : ГОЛЕМОGMTH5029 МАТЕРИЈАЛ : BunaН DUROMETER : 50 A.ОДГОВАРА НА РАБО

Спецификации : Вклучувајќи 105pcs гума grommets, со 5 заеднички големини и доволно количество, лесно може да го

Категорија : Кабли.На Жици Management Bushings.Grommets.Mfr : Murrplastik Системи.Черупка.Спецификација За Производ : Катег

ECCN : EAR99 Ro HS Согласност : Да.Ro HS Phthalates во Согласност : Да се советува.SVHC : Да Се Советува.Карактеристики : Gromme

Предмет : Пластика Крајот Капа Алуминиумски Профил Додатоци Црна За 5050 ве Молиме Љубезно Белешки : Ова е

Предмет : 53mm Сива PC Компјутер Биро Табела Пластични Grommet, Кабел Среди, Порт Површина, Жица Дупка Покрие Ов

Пакетот вклучува : постојат вкупно 12 круг жица grommets во пакетот, големината на grommet е прибл 111 / 16 инчен вна

За користење со CRAFTMEMORE 3 / 16" (5 милиметри) Grommets 3 / 16" (5mm) grommets refills се достапни одделно во 4 бои : тип во лентат

Предмет : SKT30 Пластични / Најлон 30 mm Заклучување Дупка Plug Пластични Делови = 30.0 mm B = 34.7 mm C = 11.5 mm Pls љубезно a

Големина : 45 / 64" / 18mm Внатре Дијаметар, 55 / 64" / 22mm Ударна Дупка, 17 / 64" / 28mm надворешен Дијаметар, 3 / 32" / 2.5 mm

Please wait...