0
clear
  • JC SPORTLINE Карбонски Влакна Задниот Спојлер Одговара за Ауди А6 C8 База &Sline S6 Седан 2019+ Багажникот Усна Спојлер на Задното Крило Спојлер HighKick Тело Колекции Фабрика Штеке
  • -20%
  • -20%
JC SPORTLINE Карбонски Влакна Задниот Спојлер Одговара за Ауди А6 C8 База &Sline S6 Седан 2019+ Багажникот Усна Спојлер на Задното Крило Спојлер HighKick Тело Колекции Фабрика Штеке

JC SPORTLINE Карбонски Влакна Задниот Спојлер Одговара за Ауди А6 C8 База &Sline S6 Седан 2019+ Багажникот

DEN 3935.76

Износ
Това е достапна

【Обичај се Вклопуваат】Оваа багажникот јаглерод спојлер прилагодена за Ауди Audi A6 C8 (Quattro) База/Sline S6 Седан 2019 2020 2021. 【Високо Квалитетен Материјал & Трајни】 Тоа е направен од лесен & врвот одделение трајни 100% реално карбонски влакна материјал со гланц, направи на вашиот автомобил повеќе луксузни.Кутијата е во светлината, бидејќи тоа е вистинска карбонски влакна. 【 Прекрасен Изглед】Овој заден спојлер на багажникот може да се направи возило да изгледа како sportier автомобил, тоа додава повеќе downforce и помага аеродинамичен, драматично подобрување на стајлинг и изглед.Сјајни спојлер е око-фаќање, одговара на било која боја од автомобил, тоа го прави добри перформанси во украсување на автомобил, го направи вашиот автомобил повеќе кул, стилски. 【Високи Перформанси Функционална 】задното крило може да се задржи стабилноста на возилото, кога при високи брзини, намалување на воздушниот отпор, заштеда на гориво и одржување на безбедноста, направи возачот се чувствува поудобно. 【Лесно да се Инсталира】Оваа багажникот усна спојлер е инсталиран со самолепливи ленти. (Овој заден спојлер е дел од комплет, може да се земе целиот комплет во нашата продавница, да се добие подобар изглед и да заштедат повеќе.).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Авто периферните додатоци да се направи вашиот автомобил повеќе поединечни Duable и долг животен век Ефик

Еден пар право / лево.Изработен од квалитетни пластични материјали.Зголемената површина е тридимензио

Армираноакрил во темна боја на чад; Надвор Планината Стакло(не ВоКанал).имајќи дожд надвор, да им се овоз

Професионална изработка, совршен натпревар со вашиот модел.не бара сложени операции ¡¾ABS материјал¡¿ П

*Добар Fitment : Овој заден спојлер крило е добро одговара за Мерцедес Бенц E Класа W211 E300 E350 E430 E500 E55 E63 AMG Седан

9905 Hyundai Sonata 4Врата.Снимката лагер прави сите вашата работа полесна со вклучени автомобилскатаодделение

Направете вашиот автомобил повеќе луксузен, стилски.Во прилог на подобрување на изгледот, на задното кр

100 сосема нов & висок квалитет.Тоа одговара за повеќето автомобили, може да бара дупчење дупки и се приме

* Ги исполни стандардите за квалитет, 100% тестирани пред пратката Одговара на сите типови на мотори, како

*Добар Fitment : Ова предниот браник усна спојлер е добро одговара за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф VII MK7 R & Rline

✔Fitment : За Кадилак CTS 2Врата 2012 2013 2014 година ✔Пакет, вклучувајќи : 1 buc спојлер, самолепливи ленти ✔Направе

*Добар Fitment : Овој заден спојлер на багажникот крило е добро одговара за Audi A4 Б8 Седан 2013 2014 2015 2016 година Ле

1.Автомобил универзална одговара на задната страна здолниште продолжување winglet diffuser 2.Мерки на 14" (L) x 3" (W)

⛦Карактеристики : Задните Diffuser со сјајни изглед и стилски дизајн, подобрување на вкупните перформанси

*Превозот : Нормално трае 510 работни дена откако се испраќаат надвор.l4 ГАС DOHC Turbocharged За BMW 230i x Drive 2019 База К

ЛентаНа deflectors Affix до прозорецот рамка со ленти од предсе применува, автомобилскатаодделение лента.Лесн

Пред купување, треба да се провери слики и Година на автомобил.Chevrolet Автомобил : Hyundai 4врата седан Новата E

Please wait...