0
clear
  • [3 Pack] Synvy Калено Стакло Екран Заштитник, Компатибилен со Breguet Морски 5847BR/Z2/RZ0 9H Филм Smartwatch Smart Watch Заштитници
  • -20%
  • -20%
[3 Pack] Synvy Калено Стакло Екран Заштитник, Компатибилен со Breguet Морски 5847BR/Z2/RZ0 9H Филм Smartwatch Smart Watch Заштитници

[3 Pack] Synvy Калено Стакло Екран Заштитник, Компатибилен со Breguet Морски 5847BR/Z2/RZ0 9H Филм Smartwatch

DEN 1672.80

Износ
Това е достапна

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел. 0.26 mm дебелина одржува оригинален одговор чувствителност.Екран Заштитник можат ефикасно да се заштити вашиот види од несакани scuffs и гребнатини.Балон-слободен лепило, го прави лесно да го инсталирате овој види екран Заштитник.Висока транспарентност-обезбедува висока дефиниција јасно гледање.Hydrophobic oleophobic екран облога ги штити против пот и нафтени остатоци од отпечаток.Зошто Synvy?Synvy се обврзува да направат внимателен и премиум заштита за вашиот Smartwatch,се грижи што ти е гајле, дури и повеќе од она што ти е гајле.Ве молиме да се чувствуваат слободни да уживате во вашето купување.Q&A : Она што е во корист на оваа Калено Стакло VS Пластична Заштитник?Тоа нема толку лесно да се биде изгребани и инсталацијата ќе биде полесно, бидејќи тоа може да биде Автоматска Adsorbed без меурчиња,виножито или ореол.Ова може да биде reapplied?Во текот на инсталацијата на екранот заштитник може да се ре-поставен и отстранете сè додека не сте задоволни.Дали чувствителност на допир работи добро?Многу одговорно, чувствителен со јасност обезбедува брзо да реагира перформанси да обезбедува природно гледање & мазна играње искуство. - Содржина 1. 3x Screen Protector2. Инсталација Guide3. Водич Налепница & Прашина-absorber4. Микрофибер крпа и Алкохол Првично Подлога.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【1.47 Full HD Екран т испратите пораки или не може да одговори на повик директно.но, можете да примате пораки

Револуционерен дизајн држи сè што ви треба на дофат на вашите прсти, кружни интерфејс и уникатни ротира�

★ Повеќе спортови : трчање, велосипедизам и други спортски режими се опремени со спортски историјата на

4 или погоре, i OS 8.4mm Вода рака : 22cm Вкупната Тежина : Околу 54g Пакет Листа : 1 х Smart Watch 1 x Полнење Кабел 1 x Прир�

Песна отчукувањата на Срцето 24 / 7, Чекори, Растојание, и Калории изгори.Да добијат Известувања за текст, c

⌚⌚⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реали

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Mens Генералот 5 E, Спорт, Генералот 4, Генералот 5, Хибридни Smartwat

(Забелешка : Не се погодни за нуркање, пливање во море, сауна, или топла када.Покрај тоа, постојат 40+бирање

0 Екран материјал : TFTBattery капацитет : 200m Ah Operation режим : допир + button Product големина : 47mm*185mm Screen резолуција : 240*2

[IP68 водоотпорен ]Со IP68 waterpoof отпорна, целосно ги задоволува вашата секојдневна употреба, како што е миење

Без технологија е потребно да ги синхронизирате со телефонот, и лесно да пристапите до вашите здравстве

Спецификација : Боја : црна, каки, gold Applicable луѓе : дами, неутрален, јавноста, во парови, мода, adults Compatible сист

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Поддршка мултиспортски режими, Број на спортски чекори, спортски километражата рекорд, картичка потрош

45 KGApplicable луѓе : children Applicable платформа : целосно compatible Body меморија : 4 GCamera : 1,3 милиони pixels Wearing метод : врвка з

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.0 Компатибилен Систем : Android5.2 ( не за таблет ).Хар

✅【Бизнис спортски smart watch, вашиот спортски асистент】 Опремени со биолошкото следење на сензори и интел

Музика control Find телефонот Далечински управувач за камера (тресат тресат да се земе слики)не се наруши mode Al

Full screen допирни : 1.4 cm Screen резолуција : 240*240 Wristband материјал : metal Charging метод : магнетни полнење cable Waterproof оцен

Направени од висококвалитет полиестер влакна и издржливи еластична бенд, тоа е кожатапријателски, пера

【Повеќе Избори】 : Постојат Седум бои за Фосилни Хибрид Smartwatch HR / Мажи е Gen4 Explorist HR / машки Спорт да се види

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

❥(^_)Висококвалитетни материјалинаправен од висококвалитетни материјали, кожапријателски, мазна и вод�

⌚⌚⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реали

Паметен телефон известувања, екран осетлив на допир функционалност, активност следење, прилагодено со �

Добредојдовте на нашата продавница!Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактира

⌚1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екран�

Водоотпорен Фитнес Види со Долго траење на Батеријата Нашето Срце, го Оценувате Следи Види карактерист

Please wait...