0
clear
  • Електрични Почиста Четка Замена Главата за употреба со Турбо Чистење Про
  • -20%
  • -20%
Електрични Почиста Четка Замена Главата за употреба со Турбо Чистење Про

Електрични Почиста Четка Замена Главата за употреба со Турбо Чистење Про

DEN 1051.20

Износ
Това е достапна

Спин Scrubber не е вклучена.Работи на : плочка, инјекциска смеса, тушеви, када и повеќе!.Вклучува 1 За Замена На Главата.Водоотпорен Четка Глава!.Големи димензии.На Сите Намена Четка е најдобра за големи работи, чистење плочки, и инјекциска смеса.Совршен сите околу чистење со четки.Оваа четка главата е compatiable со Турбо Чистење Про Scrubber.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Физичко, Хемискобесплатно Чистење се Отстрани тврдоглави дамки како магија со нашите Pumice Камен Тоалет

Оваа страна четка има силна чистење способност и може да се исчистат на сите страни, што е многу погодно.

100% Нови.Објектот пакетот вклучува : 1 buc Кат Четка (вклучува 1pcs се тркалаат четка).Објектот компатибилен

Практична чистење алатка за дом / канцеларија.Голема четка за чистење тастатури, ролетни, воздухсостојб

✅ НОВИ GOOSE ДЕКОЛТЕ АДАПТЕР ПРИДАВА ЧЕТКА И SQUEEGEE ✅ СЕ УРНА ВО ДОЛЖИНА ОД 7 МЕТРИ 6", ПРОДОЛЖИ ДОЛЖИНА ОД 30 М

❤【Нуркање Патка Тоалет Четка】станот четка глава може да биде свиткана да се совршено да се вклопи во а

【Заменливи Перење Подлога Сунѓерот】На перење подлога сунѓерот не е само лесен за инсталација и отстра

【Сребро Самолепливи Куки 【Триаголен прозорец јазот чистење со четка】:Тешко и тесен четка, лесно да с

Тоа многу се совпаѓа со опрема, погодни за IC300 IZ102 IZ101 Simba II.Стабилни перформанси, редовна замена, може да г

МултиЦел : Нашата бамбус јадење четка е погоден за тави, тоне, шпорети, кујнски прибор, тоа е исто така се

ДЕДО VISTA Природни Tampico Влакна Чистење со Четка за Чистење со Дрво се Справи со (7.5 Инчи) / Cepillo де Lechuguilla.На

Мека и Безбедно : Екопријателски, трајни, нетоксични, лесен за чистење.Супер Меки Силиконски Материјал Т

Вклучени пет туш четки : пакет доаѓа со 3 парчиња на домашно милениче четки, вклучувајќи 2 парчиња силико

повеќе од 300 мека чешел заби.не боли вашиот кожен пријатели.целата коса парче може да солза.совршен ефек

Големина : Ние нудиме 2 големини, S и L да се избере.98in Weight : SПрибл.Спецификација : Материјал : Бамбус Дрво, Ч

1 Ефикасно ја чисти порцелански тела, хардвода дамки, базен плочка, тоалет чинии, тврдоглав хардвода на д

◆руно leggings разгореа leggings tiktok задник leggings жените leggings компресија leggings жени со висок појас од кожа leggings д

Please wait...