0
clear
  • Животот е Подобро со Кози Помине Clipper Остри Цврсти Нокти Машина со Нокти Датотека Corkscrew Дизајниран
  • -20%
  • -20%
Животот е Подобро со Кози Помине Clipper Остри Цврсти Нокти Машина со Нокти Датотека Corkscrew Дизајниран

Животот е Подобро со Кози Помине Clipper Остри Цврсти Нокти Машина со Нокти Датотека Corkscrew Дизајниран

DEN 400.80

Износ
Това е достапна

Оваа помине clipper е направен од високо-квалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Ноктите clipper е дизајниран со криви сечилото според природната форма на ноктите за да се обезбеди прецизно сечење и да се избегне нагон за чешање на окото.Мултифункционален и преносни помине clippers, дизајниран со нокти датотеки, и може да се користи како пивско шише настроената.Со клуч прстен, може да висат нив на keychain и носат ги со вас.Ноктите clippers се погодни за семејството секојдневниот живот, ноктите салони, и сите видови на луѓе.Ноктите clippers со приспособливи модели.Ние дизајниравме различни слатки и персоналните модели за да го изберете.Мулти-функционален дизајн го прави многу практичен подарок за семејството и пријателите.Практична мултифункционален помине clipper, со нокти датотека, може да се користи како шише настроената, со клучните ring If ќе наидат на проблеми при купување на овој помине clipper, ве молиме контактирајте со нас директно да го реши.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Ве молиме имајте предвид дека, поради различни екранот може да се појави благо боја разлика, ве молиме д

Тие имаат различни производи да се изберат во зависност од вашите потреби.Тоа го направи на професионал

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Се користи во своите нокти ритуали.06 инчи)Помине clipper полнење во боја : сребро, gold Suitable за публиката : adults T

Тие имаат различни производи да се изберат во зависност од вашите потреби.Исто така е многу лесен, па мо

Материјал Опис : Метал.Премиум Материјал : Овие нокти ножици се направени од висококвалитет, многу издрж

Маникир, педикир, средување на ноктите, и веѓа средување ги задоволи сите ваши потреби, вклучувајќи рака

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Ергономски, лесна контрола и повеќе доверба во кастрењето.Пренослив дизајн : нишалка нокти датотека мож

Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со пр

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Со кутија за складирање, тоа е полесно да се организираат и да се носат.Многу погодна за професионални с

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

◆Кога ќе патуваат, тоа е совршена големина за вашиот паричник, и оваа група може да ви обезбеди со право

Криви edge : ова помине clipper е дизајниран со криви сечилото според природната форма на ноктите за да се обе

Сите алатки се направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик со повисока сила и цврстина, остар и из

Лесно да се чисти и нема да рѓа лесно.Со кутија за складирање, полесно да се организираат и да се носат.Со

Професионален Маникир за Полнење за сите вашите нокти потреби Направена со најдобар квалитет, од нерѓо

◆Кога ќе патуваат, тоа е совршена големина за вашиот паричник, и оваа група може да ви обезбеди со право

Ергономски дизајн Нашиот единствен справи со дизајн им овозможува на тример да се одржи на прстите, што

Ве молиме имајте предвид дека, поради различни екранот може да се појави благо боја разлика, ве молиме д

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Please wait...