0
clear
  • ZLH-Двор Пошта Кутија поштенско Сандаче - Поцинкуван Лим, Ковано Железо Гроздобер Антички Бакар Заклучите Дома Надворешен Ѕид Идиличната Писмо Кутија, Погоден за Ви?
  • -20%
  • -20%
ZLH-Двор Пошта Кутија поштенско Сандаче - Поцинкуван Лим, Ковано Железо Гроздобер Антички Бакар Заклучите Дома Надворешен Ѕид Идиличната Писмо Кутија, Погоден за Ви?

ZLH-Двор Пошта Кутија поштенско Сандаче - Поцинкуван Лим, Ковано Железо Гроздобер Антички Бакар Заклучите Дома

DEN 372.00

Износ
Това е достапна

Поштенското сандаче е издржлив и погодна за различни mail, Група Mail, documents, весници, списанија, во мали парцели, парцели и превозот, поштата express.Големина на : 34*22*9.5 см, испорака порт : 22*3cm.Целото тело е направен од антички бакар, ниско-клуч луксуз, и материјал е направен од високо-квалитет поцинкуван лим, кој е издржлив.Испорака пристаниште се наоѓа погоре, што е погодно за чување на мали списанија и весници.Избрани висок квалитет на кодот за јадрото, анти-кражба надградба, две копчиња, издржливи.Постојат двојно протекување дупки на дното за да се спречи површински од внесување на поштенско сандаче.Инспириран од Европската ретро продавницата на предмети, може да биде совршена комбинација на ретро дизајн и практични.Оваа продавница е многу задоволни производи, добредојде пријатели да се дојде до choose Name : Рурален Mailbox Material : поцинкуван sheet Style : рурален style Process : електростатско spraying Please провери опис на производот и димензии пред ставање на ред за да се осигура дека овој производ е погоден за вашиот производ.Сите предмети се проверуваат и пакувани пред пратката и се доставуваат за 15-30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим и ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

*Tapcon е регистрирана трговска марка на Илиноис Алатката Работи, Inc.Tapcon е регистрирана трговска марка на И

➤【Коло Безбедност Дизајн】 : врз Основа на принципот на електрична безбедност, на грил тавата областа в

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Тиркизна аква нијанса на боја, кој отвора до матен езерца 100% безбеден за луѓето, риби, животни, домашни м

ОВА Е СОСЕМА НОВО : DNJ® Целосна Заптивка / Запечатување Сет.ОДГОВАРА : 8695 Suzuki / Самурај, Брза, Sidekick 1.3 L L4 SOHC

неговиот најдобар избор на батеријата комбинација 【Апликација】 18650 мобилен носителот може да се корис

Caressoft.Увезени.Класичен Традиционалните Копчето Tufted Стил.Длабочина На Седиште 19 Инчи.Ширина На Седиште

Леќа ширина : 47 милиметри.Го НАМАЛУВА СЈАЈОТ : Специјални леќи работат за да се елиминира отсјај од компј

Натпревари OE форма, одговара и функција.Лесно пресврт отстранување и одговара за совршен печат.Направе

Овој производ бродови во polybag.Чекор по чекор и поим со поим – тоа е Сино е Индиции & Вас!Децата ќе го сакам

Долго лажни нокти се направени од акрил и АБС материјал, кој е особено животната средина материјал и нем

Поддржува Безжична Полнење & Безжична Power Share.Хибрид Термопластични Внатрешниот Кожата.Солиден Двоен Сл

Индустријата е премиер големи весник кутија, има thickest страничните ѕидови во индустријата!.Големи, екстр

【Уметност Големина на слика】 : (W) во 16 x (H) 24 во.Заврши Намести Големина на : (W) 16.7 во x (H) 24.8 во,1.3 инчи дебел

????【Висок квалитет на производот】 Сите нерѓосувачки челик школка, многу цврсти и трајни, не деформациј

Компатибилен Со Повеќе Домашни И Увозни Волан Тркала Вклучувајќи Навалите И Telescoping Модели.SAE и Метрички

【Соодветна Замена】AC грејач клима уред control panel без заден прозорец defogger, соодветна Замена за 19961999 година

Please wait...