0
clear
  • GAMESUN Преносни Одбојка Нето Постави Систем-Преносни Одбојка во Собата за Дворот со Професионална Одбојка Нето, Заврши Предиво Одбојка и Пумпа, Граница Линија, торби?
  • -20%
  • -20%
GAMESUN Преносни Одбојка Нето Постави Систем-Преносни Одбојка во Собата за Дворот со Професионална Одбојка Нето, Заврши Предиво Одбојка и Пумпа, Граница Линија, торби?

GAMESUN Преносни Одбојка Нето Постави Систем-Преносни Одбојка во Собата за Дворот со Професионална Одбојка

DEN 2159.76

Износ
Това е достапна

♥ Заврши одбојка во собата за употреба на отворено и вклучува : тешки метални столбови со времето отпорни боени.Боја ракав дизајниран ЈП нето, водич линија со тензија барови, лесно видлива граница, со врвен квалитет одбојка и 2-игли пумпа. ♥ Тешки Метални Столбови : На 1mm дебели тешки столбови лесно може да се поврзани со push-button клипови. 32' L x 3' H Одбојка Нето : 18-ply Полиестер нето, трајни и носат-отпорни, церада врвот. ♥ ЈП Водич Линија : Тешки полиестер материјал кабелот со прилагодливи тензија бар, лесно да се прилагоди на напон на мрежата.ЈП Граница : Мерење 30ft x 60ft, границата е висока видлив и лесен за употреба. ♥ Квалитет Одбојка : Службен големина 8.5" врвен квалитет одбојка со 2-needels пумпа за екстра и долго време се користи. ♥ Тешки Носи Торба : Времето-отпорни 600 denier полиестер торбичката за носење на целиот сет делови.Заврши одбојка во собата за употреба на отворено и вклучува : тешки метални столбови со времето отпорни боени.Боја ракав дизајниран ЈП нето, водич линија со тензија барови, лесно видлива граница, со врвен квалитет одбојка и 2-игли пумпа.Тешки Метални Столбови : На 1mm дебели тешки столбови лесно може да се поврзани со push-button клипови. 32' L x 3' H Одбојка Нето : 18-ply Полиестер нето, трајни и носат-отпорни, церада врвот.ЈП Водич Линија : Тешки полиестер материјал кабелот со прилагодливи тензија бар, лесно да се прилагоди на напон на мрежата.ЈП Граница : Мерење 30ft x 60ft, границата е висока видлив и лесен за употреба.Квалитетот Одбојка : Службен големина 8.5" врвен квалитет одбојка со 2-needels пумпа за екстра и долго време се користи.Тешки Носи Торба : Времето-отпорни 600 denier полиестер торбичката за носење на целиот сет делови.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

БРЗО и ЛЕСНО ПОДЕСУВАЊЕ Ова Одбојка Нето Сет со Столбови обезбедува лесно поставување и takedown.Имаме лес

7 "X 7' ТЕШКИДОЛЖНОСТ СПОРТСКИ НЕТО 7ply knotless спортски пребивање е дебела, трајни и тешкидолжност.Не дозвол

7 ft x 4 ft IРАМКА PITCHING ЕКРАН Инстант преносни бејзбол pitching екранот е 7 метри висок од 4 метри широк и може да

ВКЛУЧУВА : Morvat Бејзбол Опрема вклучува 7' x 7' бејзбол и софтбол притискање нето, на прилагодливи бејзбол te

Please wait...